prof. dr hab. n. med. Krzysztof Linke

3,1
3,6
3,9

10.02.2013

Leczylam sie u profesora przez dlugi czas oczywiscie prywatnie przepisywal leki ale jak mialo dojsc do przyjecia na jego oddzial to musialm dzwonic przez pare miesiecy by sie upomniec o przyjecie wiec z laska chyba ze bylam tak go ,,meczylam,, to w koncu oddzwonil i podal date ale jak juz trafilam na odzdzial to zero zainteresowania mialam przejsc powazna operacje a profesor tak naprwde chcial bez jakich kolwiek badan wyslac mnie na operacje lecz ja zaprotestowalm i za żądałam badan to z laska sie zgodzil przebywlam na oddziale 9 dni a profesor nawet nie przyszedl do mnie by porozmawiac o dalszym leczeniu dopiero pani doktor prowadzaca sale mna sie zopiekowala za co bardzo jej dziekuje.Wiec jednym slowem nie polecam korzystania z uslug profesora

22.05.2012

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK,LECZĘ SIĘ OD WRZEŚNIA 2011 NA MARSKOŚĆ WĄTROBY 4 STOPNIA.PRZYWRÓCIŁ MI NADZIEJĘ I CHĘĆ DO ŻYCIA. DWA I PÓŁ ROKU STRACIŁEM U PROF.GRZYMISŁAWSKIEGO-BRAK SŁÓW WIZYTA 200ZŁ TRWA OK.8 MINUT.ŻADNYCH ZALECEŃ BADAŃ.STARYI PAZERNY CZŁOWIEK /UNIKAJCIE GO !!!!!

24.01.2012

Prefesor bardzo mi pomógł konkretny bardzo polecam a jezeli chodzi o koszt wizyty to jest nie drogi poniewz rodzinny lekarz sakasuje cie najmniej 70 zl i co nic ci nie pomoze a taki ceniony Profesor wezmie 100zl a pomoc wielka bardzo dziekuje Panie Profesorze Pozdrawiam.

22.06.2011

facet opowiadał mi dyrdymały o sobie(studenci,wyjazd do stanów),jasnowidz!!!mam bilirubinę 2,9 a on że to Gilbert,bez badania a mam 60-dziesiątkę a po 40-stce Gilbert zanika!!! i mam się nie przejmować więc mu powiedziałem że gdyby to było u niego to bym się nie przejmował,straciłem bezsensownie 200zeta!!!!!!!!

02.06.2011

Nieuprzejmy,niekompetentny,nic mi nie pomógł!!!Szkoda tylko czasu i zdrowia na chodzenie do tego pseudo lekarza dla którego ważny jest tylko pacjent z wysoką pozycją społeczną(jego wypowiedz do kolegi po fachu)ostrzegam wszystkich by trzymali się z daleka od tego bezdusznego i żerującego na ludzkim cierpieniu lekarzyny.!!!!! Ogólnie cały oddział gastroenterologii na Przybyszewskiego w Poznaniu gdzie on jest (o zgrozo!) ordynatorem to lekarze przekupni,bezduszni i karierowicze skupieni nie na pacjencie tylko na tym by się "nachapac" i jak najszybciej dojść do doktoratów i prof.!!! A od studentow tam się aż roi , aż żal bo nic dobrego z takiej praktyki na tym oddziale się nie nauczą!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Poznań"?

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA / Specjalista Chorób Wewnętrznych.
Galla Anonima 2d/103
Poznań
Akademia Medyczna, Katedra i Klinika Gastroenterologii, Żywienia Człowieka i Chorób Wewnętrznych
Przybyszewskiego 49
Przyjazna Stomatologia
Osiedle Przyjaźni 24/7A
Poznań
UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska