prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łonak

Najlepszy lekarz jakiego znam. A byłam u wielu. Żaden nie potrafił wytłumaczyć,zachować się tak profesjonalnie.Klasa.Najlepszy.

Zgadzam się, ten lekarz faworyzuje bogatych, zbywa biednych, odsyła do swojego gabinetu i tam oczekuje $$$

Kiepski lekarz, niby uprzejmy ale szczególnie źle traktuje osoby biedne, po prostu zbywa, albo wprowadza w błąd.

WITAM. TEN LEKARZ PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE A TAKŻE BYŁ PRZY PORODZIE.BARDZO MI POMAGAŁ I WSPIERAŁ.MOŻNA IŚĆ DO NIEGO Z KAŻDYM ,,KOBIECYM" PROBLEMEM.ZAWSZE UDZIELI PORADY I DODA OTUCHY.NIGDY NIE ZBYWA PACJENTKI.DODAM, ŻE CHODZĘ DO TEGO LEKARZA NA FUNDUSZ A NIE PRYWATNIE.I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.

WITAM.

Bardzo, bardzo polecam wszystkim kobietom, sympatyczny, miły, zawsze umawia na wizytę w najbliższym terminie, kompetentny, zawsze gdy ma tylko wątpliwości wykonuje usg. Polecam wszystkim zwłaszcza dziewczynom wybierającym się na pierwszą wizytę.

zdecydowanie polecam tego ginekologa! Wszystko dokładnie tłumaczy, wizyta przebiega bezstresowo i niekrępująco.

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia. Dobre podejście do pacjenta, spokojny, cierpliwy, miły i uprzejmy. Wizyty u pana doktora są bezstresowe. Pozatym kompetentny, wykonuje potrzebne badania, konkretny.

bardzo dobry lekarz, nigdy nie bagatelizuje najmniejszego nawet problemu, polecam

Bardzo uprzejmy lekarz. Zawsze wytłumaczy spokojnie na czym dane schorzenie polega.Odpowiada na zadane pytania. Angażuje się w problem pacjentki niezależnie czy wizyta jest publiczna czy prywatna. Polecam tego lekarza dziewczynom, które idą pierwszy raz do ginekologa a uniknął zbędnego stresu. Bardzo rzadko odwołuje swoje wizyty.Jeśli pojawi się jakiś problem ze zdrowiem to nie straszy niepotrzebnie pacjentkę tylko zleci odpowiednie badania.