lekarz Krzysztof Lubecki

Bardzo polecam Pana Doktora, jego sylwetkę jako lekarza można by właściwie streścić w kilku słowach opisu: kompetencja, dokładność, empatia. Ale żeby uzupełnić opis należy dodać : dokładność, trafność diagnozy, miła atmosfera i wysoka kultura osobista. Jest to naprawdę lekarz z powołania. Dziękuję Panie Doktorze za wizytę.

Jest to naprawdę lekarz z powołania.
Dziękuję Panie Doktorze za wizytę.

Absolutnie odradzam!!!!! Bardzo wątpliwe kompetencje, absolutnie nie poleciłbym nikomu.

Absolutnie odradzam!!!!!
Bardzo wątpliwe kompetencje, absolutnie nie poleciłbym nikomu.

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, łaciński filozof. Godny polecenia dla osób dorosłych. Jeżeli chodzi o dzieci mówię stanowcze NIE NIE NIE bez podejścia i z komleksem "anty dziecięcym" pod tym względem ciśnie mi się jedno słowo, którego użyć tutaj niestety nie mogę.

Dr.Krzysztof Lubecki to bardzo kompetentny i przesympatyczny lekarz. Wróciłem właśnie z zabiegu usunięcia laserowego znamienia łojotokowego na głowie.Niesamowity profesjonalizm i osoba dająca nadzieje na lepsze jutro.Będę zachwalał i polecał wszystkim tego lekarza.Nie znam drugiej tak kompetentnej osoby a przede wszystkim lekarza;) Panie Doktorze- trzymam kciuki za wszystkie sprawy zawodowe i te osobiste, gorąco DZIĘKUJĘ;) Wiesław.F.

Wiesław.F.

Chciałabym sie wybrać do tego lekarza,możecie podac ile bierze za wizytę?

Chciałabym sie wybrać do tego lekarza,możecie podac ile bierze za wizytę?

Świetny lekarz!!!!pierwszy raz miałam do czynienia z tak miłym i kompetentnym doktorem:)