Zdecydowanie nie polecam. Lekarz odmówił przyjęcia i teraz jedenastoletnia dziewczynka ma amputowany palec. Dla niego to pięć minut, dla niej do końca życia.

Zdecydowanie nie polecam.
Dla niego to pięć minut, dla niej do końca życia.

Jestem pod wielkim wrażeniem jakie zrobił na mnie Doktor Lukas. Skontaktowałam się z nim telefonicznie jako zupełnie obca osoba. Potrzebowałam opinii co do podjęcia ważnej decyzji w sprawie mojego wnuka. Doktor poświęcił mi naprawdę sporo czasu. Przeprowadził szczegółowy wywiad. Potem udzielił mi wskazówek co do dalszego postępowania. Nie mogłam uwierzyć w zaangażowanie doktora w mój problem. Polecam jak najbardziej bo od dawna nie spotkałam się z takim wspaniałym podejściem. Przy okazji serdecznie pozdrawiam i dziękuję Doktorowi.

Super lekarz.Niesamowite podejście do dziecka.Uprzejmy, sympatyczny.Jak najbardziej godny polecenia.

polecam doktora Lukasa ! Ten sympatyczny doktor nie raz stawał na głowie by poskładać moje dziecko

Dzień dobry. Z całą pewnością bardzo dobry lekarz. Już dwukrotnie nas nie zawiódł. Prawidłowe podejście do dziecka. Godny polecenia

Wspaniały specjalista. Do problemów podchodzi profesjonalnie i kompleksowo. Dostępnie i wyczerpującą informuje pacjentów o przebiegu choroby. Szczerze polecam.