dr n. med. Krzysztof Maciejewski

Bardzo mily i kompetentny lekarz. Jestem pacjentka od kilku lat, lecze sie z powodu przewleklej choroby. Duzo mi pomogl. Zyczliwy, wszystko tlumaczy co i jak.

Dr Maciejewski pojawił się podczas mojego drugiego porodu i poświęcił mi dużo więcej czasu i uwagi niż lekarz, który był wówczas na dyżurze. Dzięki jego pomocy szczęśliwie urodziłam drugie dziecko, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Życzę mu dużo dobrego.

Pan Doktor jest niesamowicie cieplym opiekunczym i troskliwym lekarzem pelnym zrozumienia i empatii. Mam spore doswiadczenie z wieloma lekarzami tej specjalizacji zarowno w kraju jak i za granica. Dr Maciejewski poswiecil mi wystarczajaca ilosc czasu dokladnie badajac, odpowiadajac na pytania, tlumaczac i wyjasniejac. Polecam tego lekarza z calego serca!!! A jesli ktos spotkal sie z niepochlebna opinia, niech sam sie przekona tak jak ja

Z całego serca polecam doktora Maciejewskiego! Mam 21 lat i od 3 lat leczę u niego endometriozę. Rok temu miałam przeprowadzoną operację, dzięki temu, że doktor mi wszystko wyjaśnił oraz podświadomie uspokoił mnie, prawie wcale się nei denerwowałam. Co jakiś czas nachodzą mnie myśli, że endometrioza utrudni mi zajście w ciążę i urodzenie upragnionego dziecka, ale po wizycie u doktora stanowczo się uspokajam i nadzieja na zdrowie wraca! Profesjonalny w każdym calu! Na oddziale w szpitalu w Wejherowie wszystko chodzi jak w zegarku! Perfekcja!

Leczyłam się u pana doktora kilka lat temu. Ciągle zapisywał mi tylko tabletki antykoncepcyjne. Na jednej z wizyt stwierdził, że na pewno nie będę mogła mieć dzieci chyba, że zdarzy się jakiś cud. Na szczęście przestałam leczyć się u tego pana i urodziłam zdrową, prześliczną córeczkę bez żadnych problemów. Zdecydowanie nie polecam.

Ja akurat znam tego lekarza od strony profesionalnej.Pracowaliśmy razem prawie 19 lat.Dzięki dr Maciejewskiemu mam drugie zdrowe i piękne dziecko, dzięki temu lekarzowi tysiące kobiet mogły się poddać zabiegowi operacyjnemu wierząc że będą bezpieczne i tak było.Zachowanie tego lekarza to nie jest arogancja. To profecjonalizm przed duże P!!!,to szeroko pojęta odpowiedzialność za zdrowie i życie pacjentki,to wiedza i doświadczenie zdobyte w czasie wielu lat pracy.Gorąco polecam lekarza opiekę tego lekarza,to jest profesjonalista

zdecydowanie odradzam tego lekarza, byłam pacjentką szpitala w wejherowie na oddz. patologi ciąży ze stwierdzonym małowodziem i niewydolnością łożyska(kilku lekarzy potwierdziło tą diagznozę). po czym na obchodzie pan doktor maciejewski stwierdził że jestem całkowicie zdrowa, zafundował mi takie badanie ginekologiczne że najgorszemu wrogowi nie życzę tego bólu, większość pacjentek była tego samego zdania co ja, przy badaniu mruczał i stękał coś do siebie...arogancki, gburowaty, na oddziale wszyscy się go panicznie boją, pan doktor do ostatniego momentu zwleka z cc nawet jak jest się dwa tyg po terminie ktg i przepływy fatalne...szpital nastawiony na poród naturalny a potem dzidzie rodzą się niedotlenione i w zamartwicy, szczerze odradzam

Dr Maciejewski prowadzi moją ciąże i jestem w 100% przekonana, że jestem w dobrych rękach. Konkretny, rzeczowy, odpowiada na moje każde pytania (w taki sposób aby odpowiedź była jasna do zrozumienia). Kobiety ciężarne, które rozpoczęły wizyty w trakcie ciąży nie mają problemu z wizytą na następny miesiąc.

Znakomity profesjonalista, któremu zawdzięczam życie dwojga z trojga moich dzieci. Tych którzy liczą Jego pieniądze - proszę aby zauważyli ciężką pracę, kompetencję a także, co też istotne, inwestowanie w nowoczesny sprzęt. Zarzutów nieuprzejmości czy wręcz chamstwa nie pojmuję, chyba że komuś mylą się one z brakiem nadskakiwania. Jest po prostu uprzejmy i rzeczowy - nie mizdrzy się do pacjentek, to pewne. Kiedy ważyło się życie mojej córki (a moja ciąża była ponoć jedynym takim przypadkiem w historii szpitala w Gdyni) - otrzymałam od Niego wszelką możliwą medyczną pomoc i wsparcie ...

Kiedy ważyło się życie mojej córki (a moja ciąża była ponoć jedynym takim przypadkiem w historii szpitala w Gdyni) - otrzymałam od Niego wszelką możliwą medyczną pomoc i wsparcie ( uwzględniając Jego ograniczony czas). Kiedy się udało, stracił mną zainteresowanie ale ja Go też już nie potrzebowałam.

W zabiedbania,ciążę "przedawnioną" o 4 tygodnie (!!!) nigdy nie uwierzę.
Z pewnością nie wszystko czego się dotknie, dobrze się kończy ale jest tylko lekarzem a nie Bogiem, matką naturą, czy cudotwórcą.

Ja mogę tylko dziękować Opatrzności,że mogłam skorzystać z Jego pomocy.

Osobiscie polecam doktora Maciejewskiego , osoba sumiennna i rzetelna , czytajac inne komentarze nie moge sie z wieloma zgodzic , ze zle traktuje osoby , ktore w ciazy przytyja nad to ja przybralam w obu ciazach raz 26 kg drugi 28 kg nigdy nic mi nie powiedzial śmial sie ze bede miala co spalac , dzieki nie mu mama dwojke wspaniałach dzieci , obydwoje z cesarki , blizna po cesarce piekan wrecz szydekowa robota ,badania zawsze delikatne jak cos nawet musiał sprawdzic przepraszał ze musi teraz mocniej lub cos w tym rodzaju ... .Chodze juz do niego o 13 lat i nadal miły i uprzejmy , czasami bywa zmeczony ale jak kazdy czlowiek jak kogos przyjmuje sie po 21 a od rana na na nogach przy operacjach . Jedynny mankametn ciezko umowic sie na wizyte i złapac go ale telefon komorkowy odbiera zawsze chyba ze operuje lub odbiera poród:) . Gdy w ciazy miałam jakies watpliwosci lub cos mnie nie pokoiło zawsze przyjał i wytłumaczył . Osobiscie polecam