lekarzKrzysztof Miracki

52,144762821,0534399605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Kalendarz przyjęć

Pon22.09Wt23.09Śr24.09Czw25.09Pt26.09So27.09Nd28.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.7512345
9 opinii

• 1

Przed wszystkim dr. Miracki nie jest dermatologiem i tu zaczyna się problem jeśli oczekuje się fachowej diagnozy w przypadku problematycznej skóry. Do dr. Mirackiego trafiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na jego temat w internecie oraz po zapoznaniu sie z ofertą jego kliniki. Na pierwszą wizytę trafiłam z zaostrzonym trądzikiem różowatym. Lekarz w pierwszym zdaniu zapytał mnie o diagnozę! Lekarza pyta pacjenta o diagnozę! Gdy odpowiedziałam, ze od kilku lat walczę z trądzikiem różowatym potwierdził - no tak trądzik różowaty po czym zlecił serię kosztownych zabiegów laserem. Gdy zapytałam o jakieś inne dostępne metody leczenia odpowiedział, ze tutaj stosuje sie tylko laser i ze na pewno bedzie poprawa. Już wtedy powinnam sobie odpuścić dalsze leczenie w tym miejscu. Niestety zdecydowałam się na zabiegi. Po 2 zabiegach lekarz stwierdził, że niestety nie ma poprawy i zaproponował inny laser, który powinien być skuteczniejszy, ale za który należy dopłacić!!!! Laser rzeczywiście był mocniejszy - doprowadził do zapalenia naczyń na twarzy oraz rozsiania bakterii. Od lekarza dermatologa, do którego dzisiaj trafiłam dowiedziałam się, ze lasera absolutnie nie można stosować w zaawansowanym trądziku różowatym! Efekt kuracji laserowej u p. Mirackiego - kilkaset złotych wyrzuconych w błoto oraz kilkutygodniowa kuracja antybiotykowa lecząca skutki niewłaściwego leczenia. Tak więc stanowczo odradzam to miejsce!!!

• 5

dr Krzysztof Miracki jest bardzo profesjonalnym lekarzem. Pomógł mi dobrać zabiegi i wyleczyć z nękającego mnie problemu starzejącej się skóry. Robiłam zabieg odmładzania laserowego w połączeniu z exilisem :) Jestem zachwycona, skóra jest znowu jędrna i elastyczna.

• 5

Bylam u dr Mirackiego na paru zabiegach i na pewno moge stwierdzic ze dr jest profesjonalista, szczegolowo tlumaczy przebieg leczenia i szczerze ocenia co jest najlepsze dla danego problemu. Godny polecenia , mily i kochajacy swoja prace lekarz.

• 5

polecam dr Mirackiego, świetny lekarz od zawsze miałam problem z bliznami potrądzikowymi, Doktor polecił mi zabieg laserowy, o wszystkim poinformował i dostosował odpowiednia pielęgnację bym jak najszybciej doszła do siebie, po 3 zabiegach efekt piorunujący skora gladka i aksamitna , teraz walcze z rozstepami polecam dr Mirackiego kazdemu kto ma jaki kolwiekt defekt na swoim ciele

• 5

Od zawsze miałam problem z przetłuszczającą, świecącą się cerą i rozszerzonymi porami, trafiłam z polecenia do doktora Krzysztofa Mirackiego, jestem mile zaskoczona podejściem i opieką, gdyż było bardzo profesjonalne, doktor bardzo indywidualnie podszedł do mojego problemu i sam zaproponował najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Efekt: buzia wygląda o wiele ładniej bez rozszerzonych porów ( a próbowałam już wiele rzeczy) i przede wszystkim świeżo! a sam lekarz miły, sympatyczny i pomocny. Polecam

• 5

Jestem pacjentką dr od 2 lat,powiększałam usta,wypełniałam bruzdy nosowo-wargowe i stosowałam botox.Zawsze byłam bardzo zadowolona z efektów.Nie ,,naciąga,,na niepotrzebne zabiegi .Lekarz godny polecenia

• 1

Niestety zostałam naciągnięta na zabieg za 1500zł ,bez efektu.

• 1

Lekarz malo kontaktowy, moim zadniem za malo czasu poswieca pacjentowi. Po zabiegu laserowym - wypalenie wlokniakow mam zdecydowanie gorsze blizny na nogach niz wygladaly te wlokniaki :-( Wypalenie znamiona na nosie nie powiodlo sie, jak bylo przed zabiegiem tak jest teraz - i szczescie moje ze nie gorzej!!! Od zabiegu minely juz prawie 3 miesiace, a niestety blizny na nogach sa nadal zaczerwienione, wypukle i bardzo zle wygladaj :-( Zdecydowanie odradzam!!!

• 1

Zostałam poszkodowana przez Pana dr Krzysztofa Mirackiego podczas zabiegu laserowego (obejmującego twarz) - do tej pory mam widoczne wgłębienia i blizny. Nie otrzymałam zwrotu kosztów za zabieg. Przez parę miesięcy walczyłam ze stanami zapalnymi (miałam "wypalone" laserem bardzo duże dziury). Wydaję teraz kolejne pieniądze na naprawę błędów Pana dr Mirackiego. Zdecydowanie ODRADZAM!

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat