lekarz Krzysztof Miracki

3,9
3,5

Celina

24.11.2016

Miałam przeprowadzany zabieg laserowego usuwania blizn potrądzikowych . najpierw była wizyta , na której ustaliło sie ilość zabiegów. W moim przypadku blizny nie były ani jakies duze ani tez małe , więc miałam 2 zabiegi

Marysia

17.11.2016

Miała u pana dr Mirackiego przeprowadzana depilację laserową laserem vectus . uzyskane efekty sa pożądane . Poza tym co do samej kliniki , miejsce bardzo czyste i estetyczne.

Zofia

01.04.2014

Przed wszystkim dr. Miracki nie jest dermatologiem i tu zaczyna się problem jeśli oczekuje się fachowej diagnozy w przypadku problematycznej skóry. Do dr. Mirackiego trafiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na jego temat w internecie oraz po zapoznaniu sie z ofertą jego kliniki. Na pierwszą wizytę trafiłam z zaostrzonym trądzikiem różowatym. Lekarz w pierwszym zdaniu zapytał mnie o diagnozę! Lekarza pyta pacjenta o diagnozę! Gdy odpowiedziałam, ze od kilku lat walczę z trądzikiem różowatym potwierdził - no tak trądzik różowaty po czym zlecił serię kosztownych zabiegów laserem. Gdy zapytałam o jakieś inne dostępne metody leczenia odpowiedział, ze tutaj stosuje sie tylko laser i ze na pewno bedzie poprawa. Już wtedy powinnam sobie odpuścić dalsze leczenie w tym miejscu. Niestety zdecydowałam się na zabiegi. Po 2 zabiegach lekarz stwierdził, że niestety nie ma poprawy i zaproponował inny laser, który powinien być skuteczniejszy, ale za który należy dopłacić!!!! Laser rzeczywiście był mocniejszy - doprowadził do zapalenia naczyń na twarzy oraz rozsiania bakterii. Od lekarza dermatologa, do którego dzisiaj trafiłam dowiedziałam się, ze lasera absolutnie nie można stosować w zaawansowanym trądziku różowatym! Efekt kuracji laserowej u p. Mirackiego - kilkaset złotych wyrzuconych w błoto oraz kilkutygodniowa kuracja antybiotykowa lecząca skutki niewłaściwego leczenia. Tak więc stanowczo odradzam to miejsce!!!

sarah85

10.10.2013

dr Krzysztof Miracki jest bardzo profesjonalnym lekarzem. Pomógł mi dobrać zabiegi i wyleczyć z nękającego mnie problemu starzejącej się skóry. Robiłam zabieg odmładzania laserowego w połączeniu z exilisem :) Jestem zachwycona, skóra jest znowu jędrna i elastyczna.

Julia

02.10.2013

Bylam u dr Mirackiego na paru zabiegach i na pewno moge stwierdzic ze dr jest profesjonalista, szczegolowo tlumaczy przebieg leczenia i szczerze ocenia co jest najlepsze dla danego problemu. Godny polecenia , mily i kochajacy swoja prace lekarz.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Warszawa"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44