lekarz Krzysztof Mleczko

Nie polecam lekarza. 0 zainteresowania pacjentem, a jedynie sprzedaniem wkładki domacicznej, o czym i tak jest 3/4 wizyty. Kontakt to jakaś tragedia, przez miesiąc dzwoniłam codziennie i dopiero po miesiącu udało mi się dodzwonić, aby poznać wyniki badań. O wystawieniu recepty nawet nie wspominam...

Lekarz z dobrym podejściem w każdej sytuacji, nawet w przypadku poronienia. Uprzejmy, kompetentny i profesjonalny.

Ten pan powinien być przedstawicielem handlowym sprzedającym wkładki, a nie lekarzem chcącym pomagać. Interesuje go tylko wciskanie wkładek na każdą dolegliwość. Nie polecam!

Lekarz uprzejmy .Ale żeby zapisywać na jedna godzinę 4 osoby to kpina A na poczekalni napis żeby nie przychodzić z osobami towarzyszącymi bo COVID a tam na jedna godzinę kolejka .Nie polecam

TRAGEDIA! Ostatni ginekolog, z którym kobieta chciałaby mieć do czynienia... Narzeczonej ( 21 lat ) przepisał tabletki antykoncepcyjne kompletnie nieodpowiednie dla jej organizmu, które powinny być stosowane przez kobiety które mają już za sobą ciążę. Ponadto podczas rozmów telefonicznych lekarz kompletnie niezorientowany w tym co robi, kilka razy trzeba było powtarzać na jakie tabletki wypisać receptę, bądź tłumaczyć dobitnie jaki jest cel rozmowy. Po kilku miesiącach poszliśmy do innego ginekologa, który jest doświadczonym i znanym lekarzem, stwierdził, że tabletki przepisane przez Pana Krzysztofa wywołały zatrzymanie pracy jajników... Czy to jest lekarz, który sukcesywnie dąży do zadowolenia pacjentki czy własnej kieszeni? Serdecznie nie polecamy nikomu.

Dramat. Osobiście odradzam, o ile masz worek pieniędzy to gabinet stoi przed tobą otworem. Wydałam krocie za poszczególne wizyty, badania. Nie był w stanie obliczyć terminu porodu. Nie zlecił podstawowych badań które są niezbędne w tracie przebiegu ciąży. Nie odpowiadał na zadanie pytania, nie informował o etapach ciąży. Umawia po 5 pacjentek na jedna godz. bez znaczenia NFZ czy prywatnie. Generalnie przemiał osób nastawienie na zysk, a pacjent z maleństwem są bez znaczenia wizyta trwa max 3-8 minut. Osobiście, nie polecam.

Dramat.
za poszczególne wizyty, badania.
Nie był w stanie obliczyć terminu porodu.
Nie zlecił podstawowych badań które są niezbędne w tracie przebiegu ciąży.
Nie odpowiadał na zadanie pytania,
nie informował o etapach ciąży.

Umawia po 5 pacjentek na jedna godz. bez znaczenia NFZ czy prywatnie.
Osobiście, nie polecam.

Polecam serdecznie Pana doktora. Sympatyczny, cierpliwy , wszystko omawia spokojnie i poświęca dożo czasu przy rozmowie. Zawsze badania są dokładnie wykonane. Polecam z czystego serca.

Wszystko było w miarę ok póki nie zaszlam w ciążę. Odbylam u lekarza dwie wizyty ciążowe i na żadną więcej nie pójdę. Lekarz nie odpowiada na zadawane pytania, nie założył mi karty ciąży, nie obliczyl daty porodu, nie wykonał nawet zwykłego pomiaru ciśnienia. Ponadto w ogóle nie wypytal o przebyte choroby przewlekłe itp. Nie wzbudza poczucia bezpieczeństwa. Wizyty były miłe i wesołe dopóki nie pojawiły się pytania itp. Nie polecam.