dr n. med. Krzysztof Mokrzycki

2,6
3,4
2,4

15.11.2013

Jak ktoś ma dużo zdrowia, dużo kasy i czasu to się może do niego wybrać. Porady beznadziejne, zero kompetencji, lipne diagnozy, długie oczekiwanie na wizytę. Skutki leczenia - mizerne!!!

21.03.2013

Pana dr Mokrzyckiego polecam jak najbardziej,rok temu miałam operowanego tętniaka na aorcie,bylam wtedy w 21tc,dr byl moim lekarzem prowadzacym i jestem zadowolona w 100%.mily,kulturalny,profesjonalna opieka,wzbudzajacy zaufanie,nawet poczucie humoru bylo gdzie w takiej sytuacji to niebylo lawe, czeka mnie jeszcze jedna operacja i bez wahania wiem ...

czeka mnie jeszcze jedna operacja i bez wahania wiem do kogo sie zglosic,
oczywiscie kardiochirurgia pomorzany,
pozdrawiam:-)

16.01.2013

Zdecydowanie ODRADZAM!!! Jak ktoś się na czymś nie zna to nie powinien się za to brać. Nie wiem skąd te opinie że niby taki dobry, ale sodówa do głowy uderzyła. Jak ktoś chce drogie leki które raczej nie pomogą, niech się do niego wybierze. Znam przypadek że swoją niekompetencją wysłał człowieka na Tamten Świat...

07.12.2012

Nie polecam tego lekarza, chyba ma już za dużo w tyłku, być może był kiedyś dobry, nie można się nic dowiedzieć, nie interesuje się stanem pacjęta, nie słucha co się mówi na temat stanu zdrowia, mało uprzejmy.

14.11.2012

Beznadziejny kardiolog, uważa się za najlepszego a tak naprawdę nie potrafi trafnie określić diagnozy. Przepisuje leki z najwyższej półki, bardzo drogie i nie zawsze trafne. Nie robi szczegółowych badań tylko eksperymenty. Zdecydowanie >>>ODRADZAM!!!<<<

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Szczecin"?

Traugutta 101

wojewodzka poradnia kardiologiczna