Krzysztof Mostek

Ostrzeszów
51,4258217,93378

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
9 opinii

Wyniosły, niesympatyczny z jakimś dziwnym poczuciem humoru i dwuznacznymi tekstami, nie wzbudza zaufania. Zetknęłam się z tym panem w szpitalu na dyżurze i mam nadzieję, że to był pierwszy i ostatni raz. Nie polecam!

Miły, delikatny, z poczuciem humoru, zawsze pod telefonem,odpowie na każde pytanie....takich komplementów mam jeszcze wiele i naprawdę POLECAM!!

MOJA PIERWSZA CIAZA I DZIEKI NIEMU JESZCZE NIE OSTATNIA

Lekarz kompetentny, rzeczowy, mily - zawsze pod telefonem, o kazdej porze dnia i nocy. Wyczerpujaco odpowiada na kazde pytanie - mozna na nim zawsze polegac. Wszystkie pacjentki traktuje na rowni z pelnym zaangazowaniem w leczeniu. Prowadzil moja ciaze,ktora zakonczyla sie szczesliwie, lecze sie u niego prawie 10 lat i zawsze jestem zadowolona. Polecam bardzo.

Polecam tego lekarza chodze do niego już od 3 lat i złego słowa powiedzieć nie moge zawsze ma czas dla pacjentki

dwie ciążę chodziłam do niego. jestem zadowolona

polecam tego lekarza, bardzo symaptyczny, rzeczowy, prowadzil moja pierwsza ciąże ktora przebiegla bez komplikacji i do tej pory chodze do niego

Współczuję wszystkim którzy trafią na poród na dyżurze tego pana!!

Kompetentny, z doswiadczeniem, bardzo sympatyczny i z duzym poczuciem humoru, przy nim nie czuje sie skrepowana Szczerze polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny