lekarz Krzysztof Nachel

Lekarz medycyny pracy, Internista

Totalna porażka. Dwa tygodnie leczył mnie na ból gardła a miałem wbitą kość - 39,9 stopni, ból, kłócie przy każdym przełknięciu a ten "lekarz" swoje. Po wszystkim jak sobie sam wygrzebałem zropiały kawał syfu powiedział żebym sobie poszedł do laryngologa. Zero przejmowania się. Po kilku miesiącach jak doszedłem do siebie poprosiłem o dokumentację a w historii choroby napisane że byłem na "wizycie" i poszedłem. Totalna porażka. Jakbym miał czas i lepsze dowody to byśmy się spotkali w sądzie.

Od 4 lat jestem pacjentką dr Nachela. Jest to lekarz godny polecenia, ponieważ gdy miałam swoje pierwsze problemy z sercem, siedział ze mną w przychodni po godzinach by tylko kontrolować moje ekg. Panie pielęgniarki też musiały pozostać i z całego serca bardzo im dziękuję. Oj, wiele mi różnego zła się działo, ale zawsze pomagał mi z tym,ten wspaniały człowiek. Kiedy się fatalnie czuję i wiem ,że mam wizytę u dr to wiem,że coś zaradzi i będzie lepiej. Jest obleganym lekarzem więc, samo za siebie mówi ,że warty uwagi.

Kiedyś Pan doktor, gdy otwierał własną przychodnię, to owszem troszczył się o każdego pacjenta (albo raczej klienta). Dziś kiedy już wszystko hula to każdy pacjent jest dla niego taki sam. Ciągle się spóźnia, ciągle uśmiecha -nawet jak nie ma powodu do śmiechu. Byle by odwalić co trzeba. Chcesz zwolnienie to da. Chcesz receptę to wypisze. Bez rzetelności i sumienności. Oby się to na nikim nigdy nie odbiło.

To najlepszy lekarz rodzinny w Tarnowie!!! Miły ,sympatyczny ,kompetentny. Nie przesadza z ilościa leków a to w dzisiejszych czasach duża zaleta. Bardzo polecam,bo to fantastyczny lekarz,przychodnia też fajna!!!

bylam pacjentka Pana Doktora szkoda pisac szkoda gadc wypisalam sie :( zaluje ze tak pozno :(

bylam pacjentka Pana Doktora szkoda pisac szkoda gadc wypisalam sie :(
zaluje ze tak pozno :(

leczy człowieka, a nie chorobę, przy tym przyjazny i budzący zaufanie. organizacja przychodni świetna

Czas kiedyś rozpocząć naukę wiedza idzie do przodu nadszedł czas aby nadrobić zaległości-decyduje pan o moim i cudzym zyciu którego dzisiaj nie złoże w pana niepewne ręce!Gdy pan osiągnie odpowieni poziom to skorzystamy. 1

Jest moim lekarzem "rodzinnym". Miły i kompetentny. Lepszego nie znalazłem i polecam każdemu.

Jest moim lekarzem "rodzinnym". Miły i kompetentny.
Lepszego nie znalazłem i polecam każdemu.

Pacjenta nalezy szanować.Wybaczalny jest studecki kwadrans spóznienia.Wypisałam sie.Mam swoje oczekiwania w stosunku do lekarza pierwszego kontaktu.W jego pracy pacjent powinien byc na pierwszym miejscu.Wypisywanie pliku recept nie świadzczy o rozpoznaniu choroby tylko asekuracji lekarza a moze sie uda czymś zadziałać.

lekarz o dobrym podejsciu do pacjenta, zleca dodatkowe badania bez problemu, sympatyczny, uprzejmy, tylko troche spożnialski