lekarzKrzysztof Nowak

Chirurg ogólny

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.4512345
6 opinii

• 5

WSZYSTKO OK POLECAM PANA DOKTORA TO WSPANIAŁY SPECJALISTA. LECZĘ SIĘ JUŻ U PANA DOKTORA 5 LAT

• 1

Nie odpowiedzilny, nie słowny zrzuca winę na pacjenta nie potrafi przyznać się do tego że źle zrobił operacje.Zamiast jakoś postarać się pomóc skierować polecić jakąś klinikę, szpital Kraków , Warszawa, Lublin jeśli sam nie jest już w stanie nic zrobić to dla niego najprostrzym rozwiązaniem jest amputacja nogi.Cały czas chodziłam do niego prywatnie. Mam ogromny żal.

• 4

Polecam zdecydowanie tego specjalistę.Ma duże,wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie.Na pewno nie myli się w diagnozie.Jestem od 6 lat jego pacjentką.Leczę się w przychodni i prywatnie z powodu dłuuuugich kolejek.Wykonana w szpitalu w Końskich operacja postawiła mnie na nogi.Przede wszystkim cenię go za fachowość,a to u lekarza liczy się najbardziej.

• 4

Generalnie jest dobrym specjalistą, ale czasem zapomina o tym, że pacjent lub jego bliscy przeżywają traumę i wtedy za mało w nim empatii. Ponadto nie potrafi przyznać się do błędu, zrzucając odpowiedzialnośc za medyczne niepowodzenie wyłącznie na pacjenta lub jego bliskich. Nie potrafi przyjmować krytyki lub uwag.

• 1

Zdecydowanie nie polecam Pana doktora Nowaka dumnie brzmiącego zastępcy ordynatora.Dziś właśnie odmówił przyjęcia mojej siostry, która była w ogromnej potrzebie.Kończyły jej się leki heparyna, którą musi przyjmować z powodu powikłań po cesarce miesiąc temu.Ma zatorowe zapalenie żył spędziła prawie miesiąc w szpitalu, zostawiła miesięczne dziecko w domu aby pojechać prawie40 km do słynnego lekarza, który odmówił przyjęcia tłumacząc , że jemu się nie chce przyjmować ani na kasę chorych ani prywatnie.... Panie Doktorze dumnie brzmiący zastępco ordynatora gdzież pana przysięga Hipokratesa , pan ma ratować ludzkie życie które jest w tym przypadku zagrożone...... Oby pana to spotkało....lekarze też chorują ,.... na szczęście:) zdegustowana pana podejściem do chorych pacjentaka

• 5

Pan doktor jest zastępcą Ordynatora świętokrzyskiego Centrum Chirurgii Naczyń i Angiologii w Szpitalu Św. Łukasza w Końskich. Bardzo dobry specjalista. Polecam.

Gdzie przyjmuję

place 11

Szpital Specjalistyczny im.Św.Łukasza

Gimnazjalna 41B
    Końskie
    51,19080120,391731041 390 23 41

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat