lekarz

Krzysztof Nowak

Chirurg ogólny

Gdzie przyjmuję
place 11

Gimnazjalna 41B
Końskie
51,19080120,391731041 390 23 41

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.7/5
Kompleksowość podejścia
3.3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.7/5
Ilość poświęconego czasu
3.5/5
Uprzejmość
3.2/5
Godny polecenia
3.3/5
Średnia:
3.45
6 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

WSZYSTKO OK POLECAM PANA DOKTORA TO WSPANIAŁY SPECJALISTA. LECZĘ SIĘ JUŻ U PANA DOKTORA 5 LAT

1,5/5

Nie odpowiedzilny, nie słowny zrzuca winę na pacjenta nie potrafi przyznać się do tego że źle zrobił operacje.Zamiast jakoś postarać się pomóc skierować polecić jakąś klinikę, szpital Kraków , Warszawa, Lublin jeśli sam nie jest już w stanie nic zrobić to dla niego najprostrzym rozwiązaniem jest amputacja nogi.Cały czas chodziłam do niego prywatnie. Mam ogromny żal.

4,3/5

Polecam zdecydowanie tego specjalistę.Ma duże,wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie.Na pewno nie myli się w diagnozie.Jestem od 6 lat jego pacjentką.Leczę się w przychodni i prywatnie z powodu dłuuuugich kolejek.Wykonana w szpitalu w Końskich operacja postawiła mnie na nogi.Przede wszystkim cenię go za fachowość,a to u lekarza liczy się najbardziej.

3,8/5

Generalnie jest dobrym specjalistą, ale czasem zapomina o tym, że pacjent lub jego bliscy przeżywają traumę i wtedy za mało w nim empatii. Ponadto nie potrafi przyznać się do błędu, zrzucając odpowiedzialnośc za medyczne niepowodzenie wyłącznie na pacjenta lub jego bliskich. Nie potrafi przyjmować krytyki lub uwag.

1,0/5

Zdecydowanie nie polecam Pana doktora Nowaka dumnie brzmiącego zastępcy ordynatora.Dziś właśnie odmówił przyjęcia mojej siostry, która była w ogromnej potrzebie.Kończyły jej się leki heparyna, którą musi przyjmować z powodu powikłań po cesarce miesiąc temu.Ma zatorowe zapalenie żył spędziła prawie miesiąc w szpitalu, zostawiła miesięczne dziecko w domu aby pojechać prawie40 km do słynnego lekarza, który odmówił przyjęcia tłumacząc , że jemu się nie chce przyjmować ani na kasę chorych ani prywatnie.... Panie Doktorze dumnie brzmiący zastępco ordynatora gdzież pana przysięga Hipokratesa , pan ma ratować ludzkie życie które jest w tym przypadku zagrożone...... Oby pana to spotkało....lekarze też chorują ,.... na szczęście:) zdegustowana pana podejściem do chorych pacjentaka

5,0/5

Pan doktor jest zastępcą Ordynatora świętokrzyskiego Centrum Chirurgii Naczyń i Angiologii w Szpitalu Św. Łukasza w Końskich. Bardzo dobry specjalista. Polecam.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat