lekarz Krzysztof Nowak

Laryngolog

2,9
2,6
2,6

Trudno ocenić kompetencje tego Pana, nie użyję słowa lekarza, bo lekarz to osoba, która jest profesjonalistą w swojej dziedzinie i godna zaufania. A tu porażka już na wstępie - pacjent wchodzi, pacjent wychodzi. Widać musi znać swoje miejsce w szeregu. Przykro, że nie zależy Mu na drugim człowieku, który zgłasza się do Niego po pomoc. Przyszedłem na swoją godzinę, odstałem w kolejce kilku pacjentów, gdy przyszła moja kolej, okazało się, że muszę jeszcze raz iść potwierdzić swoją obecność i wyjąć kartotekę z rejestracji. W tym czasie moja kolejka PRZEPADŁA. Tak zadecydował Pan DOKTOR. OPERACJA przeniesienia kartoteki trwała zaledwie 1 min. Jestem tym postępowaniem i traktowaniem rozczarowany.

polecam i jednocześnie samych sukcesów zawodowych życzę:) znam z własnego doświadczenia praktyke lekarską Nowaka....leczę się z różną częstotliwością wizyt od 1997 roku,od 11 lat jestem po zabiegu tympanoplastyki w szpitalu Raszei,gdzie skierował mnie właśnie ten lekarz:)

polecam i jednocześnie samych sukcesów zawodowych życzę:)

dobre podejście do dzieci miły ale stanowczy kompetentny wyjaśni na czym polega choroba oraz jak będzie przebiegać leczenie polecam

może to dlatego mam inne zdanie niż poprzednicy, ponieważ korzystam z usług prywatnie, ale nie mi to oceniać, ja jestem zadowolony, moje dziecko także, byłem u tego lekarza kilkakrotnie i nigdy nie miałem nic do zarzucenia

Nie polecam tego lekarza! Wychodząc z gabinetu miałam ochotę dzwonić do NFZ, kto pozwolił mu leczyć pacjentów!! Podejście olewające, zero uprzejmości...

Lekarz tragedia! Bardzo niemiły, traktuje pacjenta jak kogoś gorszego. Nic nie tłumaczy, od razu widać, że to nie jest lekarz z powołania... Byłam bardzo rozczarowana, już nigdy do niego nie pójdę. Odradzam!

niemiły!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozytywny wpis chyba sam sobie wpisał

niemiły!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozytywny wpis chyba sam sobie wpisał

ierwsze słyszę ... zawsze miły i uprzejmy a do tego kompetentny jeszcze się widocznie taki nie urodził coby każdemu dogodził

ierwsze słyszę ... zawsze miły i uprzejmy a do tego kompetentny
jeszcze się widocznie taki nie urodził coby każdemu dogodził

Bardzo niemiły lekarz, nieinteresujący się pacjentem, nie jest lekarzem z powołania!!! Dodzwonienie się do tej przychodni graniczy z cudem mimo dużego personelu!!!