Polecam w 1000% . Bardzo przyjemny, swietne podejscie do dziecka , dokładny, potrafi wytłumaczyć , dzięki niemu corka ma proste nogi

Pana doktora poleciła mi wiele lat temu koleżanka, której dziecko miało bardzo poważną wrodzoną wadę stawów i bioder. Nikt nie dawał dziewczynce szans, że będzie chodziła. Pan Krzysztof spowodował, że dziecko stanęło na własne nogi a koleżanka chętnie dzieliła się tym doświadczeniem i kontaktem do Pana doktora. Bez przekonania zapisałam numer choć teoretycznie nie sądziłam, że niedługo się przyda. Po wizycie z synkiem u rejonowego ortopedy byłam zdruzgotana ilością krytycznych uwag w tym na temat rzekomego płaskostopia dziecka i braku wkładek (synek musiał mieć buty 1,5 nr większe a de facto 2 ponieważ często nie było połówek). Wtedy przypomniałam sobie o zapisanym kontakcie. Podczas wizyty P. Krzysztof poświęcił nam bardzo dużo czasu, dowiedziałam się wiele na temat budowy i wskazań w tym, że chłopczyk nie ma płaskostopia a wręcz przeciwnie: ma wysokie podbicie (co tłumaczyło m.in. wielkie buty). W ubiegłym tygodniu po wypadku pilnie potrzebowaliśmy konsultacji ortopedycznej i ponownie spotkaliśmy się z P. Doktorem. Zajął się nami z niezwykłym zaangażowaniem i najwyższym standardem oraz rzetelnością, nie wspominając o tym, iż poświęcił dla nas mnóstwo czasu oraz zabezpieczył wszystkie zdrowotne aspekty dotyczące dalszego leczenia. To lekarz najwyższej klasy, rzetelności i odpowiedzialności a oprócz tego przemiły i bardzo skromny człowiek i humanista o najwyższym poziomie etyki... Dziękujemy Panu za to, że Pan jest, jest Pan bardzo potrzebny dzieciom i rodzicom. Życzymy dużo zdrowia!

25 lat temu miałam operację na stopy (Urodziłam się z wadą stóp końsko-szpotawą). Wykonał ją dr. Okłot. Dziś nie mam żadnych problemów z nogami. Mogę normalnie chodzić, ćwiczyć. Pan doktor to lekarz z powołania, z odpowiednim podejściem do pacjenta i jego rodziców. Z całego serca polecam i dziękuję!

Byłem pacjentem Pana doktora i dzięki jego operacji chodzę a inni wróźyli z fusów i dawali mi 5% szans. Dziękuję Panu Krzysztofowi dzięki niemu nie muszę jeździć na wózku mogę prowadzić auto! Polecam całym sercem

To nie jest dobry lekarz. Na pewno nie zna się na skoliozach i wszelkiego rodzaju wadach postawy. Nie polecam. A wręcz odradzam.

Spokojny, rzeczowy, miły zarówno dla rodzica, jak i dla małego (w naszym przypadku wrzeszczącego) pacjenta. Świetne podejście do dziecka. Bezcenną i kompleksową wiedzę przekazuje laikom w sposób zrozumiały. Nie bagatelizuje żadnych wątpliwości.

Pan doktor oburzył się, że syn go nie słucha! Zero podejścia do dzieci. Niepodobało mu się rownież, że wszedłem z córka dwuletnia, chyba chciał zeby sama poczekala na korytarzu??

Gorąco polecam dr.Krzysztofa Okłota jako bardzo dobrego specjalistę, z wyjątkowym podejściem do swoich małych pacjentów, oraz perfekcyjnie stawianymi diagnozami i metodami leczenia.

Świetny lekarz o bardzo dużym doświadczeniu. Bardzo miły, rzeczowy, podczas badania wszystko tłumaczy co, jak i dlaczego. Byliśmy z 8 tyg maleństwem. Bardzo dobre podejście zarówno do dzieci jak i rodziców.

Pan Doktor byl bardzo mily i uprzejmy - nawet narysowal rysunek dla naszej coreczki :) Wydawal sie tez kompetentny i rzeczowy.

Wydawal sie tez kompetentny i rzeczowy.