prof. dr hab. n. med. Krzysztof Oleś

Laryngolog

Wszelkie potrzebne informacje znajdą Państwo na mojej stronie internetowej: www.krzysztofoles.pl
Telefon kontaktowy:502080238

Telefon kontaktowy:502080238

Wspaniały lekarz, z niesamowitą wiedzą, doświadczeniem, instynktem i pewną ręką. Ma świetny zespół ma Oddziale dla którego jest autorytetem. Jest profesjonalistą w swoim zawodzie a zarazem dobrym człowiekiem - to się czuje! Mimo blizn na twarzy i szyi, które zostały po operacji - Dziękuję Profesorze za wszystko - za podjęte decyzje i leczenie.

Ja nie znajduję takich słów którymi mogłabym podziękować Panu profesorowi i Jego zespołowi lekarzy za to co zrobił dla mojego taty a przez to dla całej naszej rodziny. Uratował mu życie- dosłownie. Nigdzie nigdy nie spotkałam lekarza z taką wiedzą , tak bardzo zatroskanego o los swojego pacjenta jak profesor. Panie Profesorze - niech Pana Bóg błogosławi za Pana złote ręce i złote serce. Marzena z tatą

Marzena z tatą

POLECAM , moje zatoki wymagały zabiegu który wykonał Pan prof. Krzysztof Oleś. Po dwóch tygodniach od zabiegu odzyskałem węch i mogłem oddychać przez nos. Super!!

Żaden inny lekarz! Moje problemy zdrowotne zaczęły się jakieś 5 lat temu, często bolała mnie głowa, mroczki przed oczami, w ręku nie mogłam utrzymać szklanki. Nie wspomnę o dolegliwościach jelitowych – bardzo silne skurcze, ogromny ból promieniujący do kl. piersiowej , jak przy zawale. Przeczulica skóry i ciągle napięte mięśnie. Moje wizyty u doktorów nic nie dały- jak nie menopauza, to zespół cieśni nadgarstka lub nerwica żołądka. Myślałam , że wariuję. Wszystko to trwało do momentu, gdy po wykonaniu TK głowy zdiagnozowano u mnie Zespół Eagle- 6 cm wyrostek rylcowaty, ...

Żaden inny lekarz!
Wszystko to trwało do momentu, gdy po wykonaniu TK głowy zdiagnozowano u mnie Zespół Eagle- 6 cm wyrostek rylcowaty, lewostronny.
Niestety na diagnozie się skończyło – nikt nie chciał mi pomóc. Dolegliwości nasilały się, coraz częściej było ciemno przed oczami, odcinało mnie od rzeczywistości.
Na oddziale laryngologii, miałam wrażenie że uważają mnie za hipochondryczkę, że konfabuluję, przesadzam. Powiedzieli że nawet jak ktoś „to ” zooperuje to „będzie jeszcze gorzej”.
Bałam się bardzo, czytałam o niepowodzeniach operacji…
A jednak znalazł się człowiek , który zechciał mi pomóc – prof. K. Oleś.
Oczywiście nie owijał w bawełnę, wyjaśnił wszystko dokładnie, czego się mogę spodziewać po operacji, moje obawy nie znikły ale zaufałam.
Nie żałuję, WIELKI SZACUN !
Dziś czuję się dobrze, żyję prawie normalnie , bo menopauzę jednak mam 😊
A doktor, profesjonalista, pełen empatii i zrozumienia. Mając wolne interesuje się stanem i samopoczuciem pacjenta.
DZIĘKUJĘ PANIE PROFESORZE

Pan Profesor jest osobą wyjątkowo kompetentną i utalentowaną. Podejmuje się i z sukcesem przeprowadza zabiegi, które inni uznaliby za niemożliwe do wykonania. Jest przy tym niezwykle skromny, odpowiedzialny i życzliwy. Świetny psycholog. Także po operacji czuwa nad prawidłowym przebiegiem rekonwalescencji a pacjent pod Jego okiem czuje się w pełni bezpieczny. Tak właśnie było ze mną. To Pan Profesor Krzysztof Oleś wraz z Zespołem uratował mój głos podczas niesłychanie skomplikowanego zabiegu. Z całego serca za to dziękuję, a innym pacjentom gorąco Pana Profesora polecam. Dozgonnie wdzięczny, Ryszard Sater

Jestem po zabiegu wyprostowania przegrody nosa przez prof. Olesia. Operacja została przeprowadzona perfekcyjnie, nareszcie w nocy mogę normalnie oddychać. Ustąpił też ból oka i pieczenie w nosie, objawy które mi dokuczały od pewnego czasu. Doktor jest osobą miłą, uprzejmą i życzliwą a przy tym konkretną i rzeczową. Gorąco polecam, wdzięczny pacjent Andrzej Ozaist

Doktor jest osobą miłą, uprzejmą i życzliwą a przy tym konkretną i rzeczową.
Gorąco polecam, wdzięczny pacjent
Andrzej Ozaist

Docent Krzysztof Oleś jest świetnym specjalistą, całym sercem oddanym swojej misji. Konkretny, sprawny, profesjonalny. Pewny swoich, trafnych zresztą, decyzji. Trochę w stylu dr. House'a, ale jeśli mam być szczery, to w sytuacji ratowania zdrowia preferuję kompetencję, niż przydługie pogadanki nie przynoszące rezultatu. W moim przypadku przyczyną spotkania była konieczność przeprowadzenia bardzo skomplikowanej spetoplastyki. Dzięki zabiegowi, po raz pierwszy od 30 lat mogę normalnie oddychać przez nos. Operacja przebiegła sprawnie, doc. Oleś jest dostępny dla konsultacji związanych z przebiegiem rekonwalescencji w każdej chwili, zarówno poprzez kontakt telefoniczny, jak i osobisty w ...

W moim przypadku przyczyną spotkania była konieczność przeprowadzenia bardzo skomplikowanej spetoplastyki. Dzięki zabiegowi, po raz pierwszy od 30 lat mogę normalnie oddychać przez nos. Operacja przebiegła sprawnie, doc. Oleś jest dostępny dla konsultacji związanych z przebiegiem rekonwalescencji w każdej chwili, zarówno poprzez kontakt telefoniczny, jak i osobisty w jednym z gabinetów, w których ordynuje.
Szczerze polecam jako na prawdę świetnego specjalistę, w którym jednak kumpla do rozmów nie znajdziecie ;)

Jeśli chcecie leczyć się u naprawdę dobrego laryngologa, to polecam serdecznie docenta Krzysztofa Olesia. Jest świetnym fachowcem, troszczy się o pacjenta, a jego leczenie przynosi doskonałe efekty.

Gorąco polecam, według mnie wspaniały lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji. Operacje endoskopowe wykonuje perfekcyjnie i bardzo profesjonalnie. Tak było również w przypadku mojej mamy. Pan Doktor to fachowiec wysokiej klasy z niesamowicie pozytywnym podejściem do pacjenta pod każdym względem. Wszystko jasno i klarownie przedstawia i omawia. Poza tym jest bardzo miły, sympatyczny, uprzejmy. Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Serdecznie polecam. Panie Doktorze z całego serca dziękujemy!

Panie Doktorze z całego serca dziękujemy!

Moim zdaniem bardzo db specyjalista.Trafiłem do szpitala na przewlekłe zapalenie zatok przynosowych powikłane ropniem oczodołu.Zanim trafiłem do szpitala moje zycie zamieniło sie w koszmar moja lewa gałka oczna została całkowicie wypchana przez rope co sowodowało u mnie utrate widocznosci tego oka i duze zagrozenie zycia .Trafilem na sale operacyjna gdzies po godz 20stej operacja trwała połtorej godz wybódziłem sie gdzies po 8godz z wielkim zdziwieniem bez zadnego bólu z normalnym okiem przez które db widziałem.Polecam dr Oleśia poniewaz jest badzro dobrym miłym lekarzem poswiecił mi bardzo duzo czasu na wizyty nawet i w weekendy przychodził sie spytac jak sie czuje pacjent fajnie tez ze daje swój numer tel ze wrazie jakis komplikacji mozna dzwonic w kazdej chwili.Dziekuje panie doktorze. POLECAM I TO BARDZO