lekarz Krzysztof Otwinowski

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo empatyczny, troskliwy, profesjonalny. Czuję się zaopiekowana :-). Bardzo polecam. Już po pierwszej wizycie mamy plan leczenia, kompleksowe badania USG i MRI.

Bardzo dobry fachowiec,bardzo polecam dwa lata temu przeprowadzał zabieg na stawie łokciowym.Dolegliwosci ustąpiły w kontakcie tak przed zabiegiem jak i po super. Inni lekarze powinni brać z niego przykład.Zycze dużo zdrowia

Jestem w szoku, że można pacjentowi powiedzieć: "czy nie widzi pani, że jestem zmęczony i nie mam czasu na dalsze dyskusje, wypiszę pani to skierowanie i niech pani z tym zrobi co chce". Chyba ma za dużo prywatnych gabinetów na głowie. I z tego powodu brak uprzejmości i cierpliwości do pacjentów. To była ostatnia wizyta u niego i nie polecam innym.

To była ostatnia wizyta u niego i nie polecam innym.

To bez wątpienia wyjątkowy lekarz a przede wszystkim dobry spokojny człowiek. Polecam szczerze. Operował mi kolano po urazie i wszystko jest ok kolano lepsze od zdrowego :) Ale sam kontakt już po operacji kto był ten wie. Spokojnie konkretnie bez much w nosie :) Polecam, polecam, polecam!

Specjalista wysokiej klasy, dla którego przede wszystkim liczy się pacjent i jego zdrowie, człowiek o wielkim sercu, lekarz z powołania bardzo cieszę się, że go spotkałam, pomógł mi bardzo. Dla mnie nr 1. Serdecznie polecam.

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i kompetentny. Po zabiegu moja ręka odzyskała dawną sprawność - gorąco polecam.

Ja bardzo krótko polecam polecam polecam :))) według mojej oceny bardzo dobry lekarz, nie chcę rozpływać się w superlatywach ale muszę napisać co najmniej 100 znaków, więc chcę dodać że pochodząc z innego województwa niż Opolskie jestem wręcz w ciężkim szoku że tak z ludźmi można:))) oczywiście na plus

Byłam u tego lekarza wprawdzie dopiero 2 razy, ale to co od razu przykłuło moją uwagę, a wręcz zrobiło ogromne wrażenie to ten spokojny głos. Cóż mogę "powiedzieć" - profesjonalizm, wysoka kultura osobista, a taka doskonała pamięć, o której Państwo piszecie to dowód i składowa wysokiego ilorazu inteligencji, więc wszystko mówi samo za siebie.Oczywiście, że polecam.

fachowiec przez duże F naprawdę polecam operowane kolano lepsze od zdrowego,reszta powinna się uczyć i to nie tylko wiedzy medycznej

Nie mogę potwierdzić tego co piszą ludzie wystawiając mu takie piękne laurki. wizyta prywatna droga (170zł) i wtedy jeszcze są pozory uprzejmości i zainteresowania. Natomiast po operacji (w ramach NFZ) bardzo lekceważy pacjenta i poświęca aż 5 minut nie tłumacząc za wiele. zdecydowanie odradzam.