lekarz Krzysztof Pliszek

Urolog

2,4
2,4
2,1

Widać, że posiada dużą wiedzę, natomiast podejście do osób starszych karygodne, służbista, nieuprzejmy, ordynarny i arogancki. Podkreślam - na wizytach prywatnych. Nie polecam.

Dzięki znajomości z polecenia trafiłem do lek. Krzysztofa pliszka. Ordynator może dużo gdybyśmy musieli korzystać z nowego lasera do rozbijania kamieni. Posłuchałem zatem i po wcześniejszej rejestracji udałem się na wizyte. Lekarz przeprowadził wywiad następnie USG. Po badaniu stwierdził że nie widzi żadnego kamienia a nerki są czyste. Opisywałem objawy i tłumaczyłem, że on jest, argumentowałem dlaczego tak uważam. Lekarz swoje. Po miesiącu wysikałem 5mm kamyk. Ale co przecierpiała to moje. Nie polecam wizyty u tego lekarza. A jego stanowisko w Szpitalu Wojewódzkim i tak Ci nie pomoże. Takie smutne fakty.

Nieuprzejmy arogancki, 80-letniego pacjenta z chorobą Altzheimera potraktował jak psychola i śmiecia.

Bardzo nieuprzejmy, arogancki, 80 letniego pacjenta z chorobą Altzheimera potraktował jak psychola i śmiecia.

Idealny przykład lekarza bez powołania, dla którego liczą się tylko pieniądze. Na 1 wizycie (prywatnej!) u "doktora" można poruszyć tylko 1 temat. Zbył mnie po kilku minutach w nieuprzejmy sposób. NIE POLECAM!

Nie mam nic dobrego do powiedzenia na temat tego lekarza, pozatym bardzo nieuprzejmy i traktuje ludzi jak śmieci.

Lekarz może i dobry ale kasa przede wszystkim to przez nią nie widać pcjęta

Lekarz może i dobry ale kasa przede wszystkim to przez nią nie widać pcjęta

Bardzo mądry, miły i uczynny lekarz, jako jedyny od razu wiedział co mi dolega, pomógł mi bardzo, ordynator na urologii w Szpitalu Wojewódzkim, prywatnie ma duże poczucie humoru, polecam bardzo!

Świetny specjalista...kompetentny polecam

Świetny specjalista...kompetentny polecam