dr n. med. Krzysztof Polberg

Laryngolog

2,1

Nie polecam tego lekarza! Za podejście do pacjenta i jego zachowanie. Brak kultury osobistej, lepiej omijać szerokim łukiem, żeby oszczędzić sobie nerwów.

Świetny lekarz jasno konkretnie i rzeczowo stawia sprawę. Szybkie i konkretne działanie. Po kilku letnim leczeniu u innych specjalistów tylko Pan doktor Polberg postawił trafną diagnozę i zaproponował konkretne leczenie. Lekarz pełny zaangażowania. Sam ustawiał terminu zabiegu gdy sytuacja zrobiła się nieciekawa. Uratował zdrowie i życie. Polecam

Omijać szerokim łukiem. Ten człowiek nie powinien być lekarzem a nawet nie powinien wykonywać żadnego zawodu gdzie jest jakikolwiek kontakt międzyludzki. Żałuję że wcześniej nie sprawdziłam opinii na jego temat. Są one w stu procentach prawdziwe. Lekarz bez podejścia do pacjenta, nieuprzejmy wręcz opryskliwy, nie wykazał żadnego zainteresowania moim problemem, nie spojrzał na wyniki badań. Odesłał bez leczenia, bez niczego, nie pozwolił nawet dokończyć mi omówienia dolegliwości. DRAMAT !

Nieuprzejmy, a wręcz arogancki. Ludzi tj.pacjentów traktuje jak niedorozwiniętych. W jego wypowiedziach wyczuwa się kpinę z pacjenta.

Nie polecam lekarza. Jest niemiły, niegrzeczny, pacjenta traktuje jak zło konieczne. Ponadto operacja na przegrode nieudana. Musiała zostać powtórzona w innym szpitalu. Pierwotnie w ogóle nie była konieczna, tylko przysporzyła większej ilości kłopotów.

Nie polecam. Aby zaoszczędzić sobie nerwów, polecam nie mieć z tym panem styczności. Dodatkowo zachowanie ewidentnie określające brak kultury osobistej i szacunku do drugiego człowieka.

Tym lekarzem powinna zająć się prokuratura. Zgłosiłam się na SOR ze skierowaniem od laryngologa, który stwierdził, że pomóc może mi tylko zabieg oczyszczania zatok. Dostałam się w ręce Polberga. Od razu stwierdził, że jest krzywa przegroda i ją też trzeba się zająć. Zabieg został wykonany. Po trzech miesiącach nastąpił nawrót moich dolegliwości. Zgłosiłam się do przychodni na Spokojną. Po dwóch seriach antybiotyków i zrobieniu zdjęcia RTG Pani doktor od razu dała mi skierowanie do szpitala. Przy czym, podczas wizyty obejrzała sobie zdjęcie wykonane zaraz po zabiegu i coś jej tam się nie spodobało. Na moje pytanie co jest nie tak ,coś tam ściemniła. Zgłosiłam się na oddział. Polberg na moje pytania, wydarł się na mnie na korytarzu i powiedział, że mnie nie przyjmie na oddział i co ja w ogóle od niego chcę. Powinnam się leczyć w przychodni. Nie chciał nawet słuchać, że właśnie z przychodni dostałam skierowanie do szpitala. Mam się zapisać w kolejkę na zabieg planowy. Ja potrzebowałam pomocy natychmiast. Trafiłam do innego szpitala. Więc tak... okazało się, że przegroda jest spaprana przez Polberga. Prawdopodobnie zatoki pominął, jeśli już to coś mógł odessać podczas robienia przegrody. Badanie tomografem i endoskopowe wykazało przerost małżowin nosowych. Krzywa (nadal) przegroda nie pozwalała oczyszczać się zatokom. Wychodzę pomału na prostą, ale obecny lekarz po prostu łapał się za głowę, na fachowość Polberga i stwierdził skoro robił mi zabieg powinien teraz mi w pierwszej kolejności pomóc, a nie wygonił mnie.
Ludzie… jeśli chcecie zaoszczędzić sobie cierpień, nerwów i być dobrze wyleczonym to omijajcie doktora Krzysztofa Polberga. On niech zajmie się migdałkami , a nie poważnymi zabiegami.

Zostałam oszukana przez tego "lekarza". Udałam się do szpitala z zapaleniem płuc, ostrym zapaleniem zatok a po operacji okazało się że miałam zrobioną tylko przegrodę nosową, nawet tomografii mi nie zrobiono ani prześwietlenia rtg aby zobaczyć czy zapalenie płuc przeszło. Po wyjściu ze szpitala zrobiłam sobie prywatnie tomografię zatok, i wyszlo że mam zawalone wszytskie i w strasznym stanie. Dziś jestem już 2 miesięce po zabiegu, nadal mam te same objawy, ropna wydzielina spływająca do gardła, zatkany nos, silne bóle głowy, ogólne osłabienie. W wyniku operacji jedynie ocierpiałam się bólu, ...

Zostałam oszukana przez tego "lekarza".
Po wyjściu ze szpitala zrobiłam sobie prywatnie tomografię zatok, i wyszlo że mam zawalone wszytskie i w strasznym stanie. Dziś jestem już 2 miesięce po zabiegu, nadal mam te same objawy, ropna wydzielina spływająca do gardła, zatkany nos, silne bóle głowy, ogólne osłabienie. W wyniku operacji jedynie ocierpiałam się bólu, a sam jej przebieg w żaden sposób nie wpłynął na ustąpienie moich dolegliwości. Leczę się sterydami...myslicie że można wytoczyć proces lekarzowi? czy o swoich uwagach wspominaliście lekarzowi? zastanawiam się nad konfrontacja z tym lekarzem.

Witam, byłam operowana u tego doktora - oczyszczał mi zatoki i prostował przegrodę, niestety w szpitalu nawet nie zrobiono mi ct, zrobiłam je po miesiącu po operacji na własny koszt i wyszło że moje zatoki są w jeszcze gorszym stanie, czeka mnie teraz 2 operacja i same wysokie koszty z tym związane.

Witam,

nie podważam jego wiedzy, która nie idzie w parze z podejściem do pacjenta, który jest traktowany jak zbędny przedmiot.Jeżeli ktoś wymaga szacunku to powinien również szanować drugą osobę. Przykro mi, ale nikomu nie polecam spotkania z Panem doktorem.