lekarz Krzysztof Pomocki

Nie rozpoznał zaawansowanej zaćmy w obu oczach. Problemy z rozmyciem obrazu tłumaczył wiekiem pacjenta. Naciągnął pacjenta na bezsensowny zakup kolejnych okularów, które oczywiście nic nie dały. Przez jego niekompetencję wzrok uległ pogorszeniu, opóźnił podjęte działanie lecznicze o prawie 2 lata.Inni lekarze natychmiast zdiagnozowali zaawansowana zaćmę. Kompletnie niekompetentny.

Miałem w domu mały wypadek z klejem. Doktor przyjał prywatnie praktycznie od ręki. Wizyta poszła szybko, pan doktor nawet nie chciał pieniędzy, prawdziwa rzadkość w tych czasach, lekarz z powołania.

Miałem w domu mały wypadek z klejem.

Bardzo polecam pana doktora. Wytłumaczył wszystko jak należy. Ma świetne podejście do pacjenta oraz wielką wiedzę w zakresie swojej specjalizacji.

Uprzejmy, poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, nie spieszył się i badał wzrok cierpliwie i dokładnie. Odpowiadał na wszystkie pytania i sam ze swojej strony starał się powiedzieć jak najwięcej. W moim przypadku wyszłam z gabinetu zadowolona

Bardzo kontaktowy lekarz. Spokojny, rzeczowy i mimo, że młody, to ma intuicję. Odpowie na każde, nawet głupie pytanie, wszystko wytłumaczy.

Mimo iż była to wizyta publiczna lekarz poświecił mi tyle czasu jakby to była wizyta prywatna. Bardzo dobry fachowiec. polecam

Pierwszy raz byłam badana tak dokładnie. Lekarz, który nie szczędzi czasu dla swoich pacjentów, a przy tym jest uprzejmy.

moim zdaniem jest to zdolny,ambitny młody lekarz który z pewnością zostanie bardzo dobrym specjalistą .w moim przypadku od razu zdiagnozował moją chorobę co potwierdziły badania specjalistyczne.a poza tym jest to jedyny lekarz który przekazuje ci informacje na temat twojej choroby bo inni lekarze nic nie mówią

0 profesjonalizmu!!! Wprowadza nie miłą atmosferę! Nie polecam! Wydał złą diagnozę, co spowodowało pogorszenie mojego wzroku oraz ogromny stres. Jeśli chcą Państwo uniknąć niepotrzebnych nerwów proszę szukać gdzie indziej!