lekarz Krzysztof Popławski

3,5
2,8

Bernadetta

23.11.2015

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Profesjonalny i kompetentny, doskonały diagnostyk.Po wizytach u wielu lekarzy to pan doktor Popławski zdiagnozowal urazy, których inni nie widzieli. Jestem świeżo po zabiegu artroskopii, wykonanym przez pana doktora i są to pierwsze dni od 7 miesięcy kiedy nie czuję bólu kolana .Leżąc na oddziale ortopedii słyszałam same pozytywne opinie o panu doktorze ludzi, którzy przeszli poważne urazy i wracali dzięki niemu do zdrowia. Polecam !

asia

07.01.2015

PAN DOKTOR NA PIERWSZEJ WIZYCIE BYL BARDZO MILY ALE PO TRZECH LATACH LECZENIA NIE WIEDZIAL CO MI JEST WIEC DAL MI DO ZROZUMIENIA ZE UDAJE A NIE POMYSLAL O SOBIE ZE MOZE JESZCZE MUSI SIE DUZO NAUCZYC POZDRAWIAM PANIE DOKTORZE I DZIEKUJE BARDZO ZA TO ZE PRZEZ PANA PRZESTALAM UFAC LEKARZOM LECZYLAM SIE SAMA NIE SPALAM PO NOCACH CIERPIALAM BOL BYL OKROPNY A JA TYLKO CHCIALAM NORNALNIE ZYC I WYCHOWAC MOJE DZIECI NA DZIEN DZISIEJSZY MAM MIEC OPERACJE NA DWIE NOGI BO NIC WIECEJ NIE MOZNA ZROBIC SZKODA TYLKO ZE TAK POZNO TAK WIEC LEKCJA DLA PANA DOKTORA JEST TAKA PROSZE POWIEDZIEC PACJETOWI PO PROSTU IDZ DO INNEGO LEKARZA BO JA NIE WIEM CO CI JEST I TO WYSTARCZY NIE POLECAM SZKODA ZDROWIA

Dorota

29.12.2014

Bardzo konkretny lekarz. Bardzo miły, dokładnie wszystko tłumaczy. leczył i operował moje dzieci. Od razu postawił trafną diagnozę ( podczas gdy dwóch innych lekarzy w moim mieście mówili coś innego). Polecam z czystym sumieniem

Anonim

04.03.2013

tragedia operował mi kolano szkoda słów :(

tragedia operował mi kolano szkoda słów :(

Anonim

23.02.2013

Arogant i zakompleksiony ignorant, poświadczający nieprawdę w dokumentach medycznych.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Jarosław"?

Przeworsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
Jarosław
Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1

ks. Lisińskiego 6