Krzysztof Popławski

Jarosław
50,0161222,6777516 6218337

Kalendarz przyjęć
Pon04.05Wt05.05Śr06.05Czw07.05Pt08.05So09.05Nd10.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
2.6/5
Średnia:
2.95
10 opinii

PAN DOKTOR NA PIERWSZEJ WIZYCIE BYL BARDZO MILY ALE PO TRZECH LATACH LECZENIA NIE WIEDZIAL CO MI JEST WIEC DAL MI DO ZROZUMIENIA ZE UDAJE A NIE POMYSLAL O SOBIE ZE MOZE JESZCZE MUSI SIE DUZO NAUCZYC POZDRAWIAM PANIE DOKTORZE I DZIEKUJE BARDZO ZA TO ZE PRZEZ PANA PRZESTALAM UFAC LEKARZOM LECZYLAM SIE SAMA NIE SPALAM PO NOCACH CIERPIALAM BOL BYL OKROPNY A JA TYLKO CHCIALAM NORNALNIE ZYC I WYCHOWAC MOJE DZIECI NA DZIEN DZISIEJSZY MAM MIEC OPERACJE NA DWIE NOGI BO NIC WIECEJ NIE MOZNA ZROBIC SZKODA TYLKO ZE TAK POZNO TAK WIEC LEKCJA DLA PANA DOKTORA JEST TAKA PROSZE POWIEDZIEC PACJETOWI PO PROSTU IDZ DO INNEGO LEKARZA BO JA NIE WIEM CO CI JEST I TO WYSTARCZY NIE POLECAM SZKODA ZDROWIA

Bardzo konkretny lekarz. Bardzo miły, dokładnie wszystko tłumaczy. leczył i operował moje dzieci. Od razu postawił trafną diagnozę ( podczas gdy dwóch innych lekarzy w moim mieście mówili coś innego). Polecam z czystym sumieniem

tragedia operował mi kolano szkoda słów :(

Arogant i zakompleksiony ignorant, poświadczający nieprawdę w dokumentach medycznych.

Poleciłabym tego lekarza swoim znajomym z czystym sumieniem. Jest kompetentny, cierpliwie tłumaczy zarówno przyczyny schorzenia jak i metody leczenia, doradza i szczerze odpowiada na pytania. Jestem zadowolona w 100 %

z tym myciem włosów zgadzam się bo jak dać się operować takiemu #ortopedzie# może i się stara ale najlepszy w Przemyślu nie jest i nie będzie

pan dyrektor doktor może jak włosy umyje będzie ok

Lekarz Krzysztof Popławski jest dobrym ortopedą robił mi rekonstrukcje WKP jestem zadowolony miły konkretny polecam :):):)

okazało sie ze jest jedynym kompetentnym lekarzem ortopedą w Przemyślu. Pozrdawiam

przydało by czasem na szkolenie pana doktora wysłać

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny