lekarz Krzysztof Potocki

RTG, Ginekolog położnik, USG

żenada wizyta u tego Pana!!! wizyta potwierdzenia ciąży a Panu nie chciało się założyć karty ciąży. skierowanie wypisane na kolanie na kartce bez danych pacjenta bo ntak na dole w rejestracji uznają a na NFZ nie chce mu sie pisać bo to aż 10 min zajmie.... no żart....

Doktor po usłyszeniu, że jestem w trakcie okresu, odmówił mi badania i dalszej pomocy mimo na prawdę kryzysowej i awaryjnej sytuacji. Kazał pójść do lekarza po skończonej miesiączce. Kurtyna.

Omijać szerokim łukiem! Na każdej wizycie czułam się jak niechciany gość. Lekarz na jednej wizycie mówi, że najprawdopodobniej rozwinęła się endometrioza i mam rozważyć hormony, a na następnej wszystkiego się wyparł. Próbował ze mnie zrobić wariatkę i odesłał do internisty. Stwierdził, że to nie sprawa dla niego. Na USG nie widział nic niepokojącego. Odwiedziłam innego ginekologa, który znalazł mięśniaka, polipa i stwierdził endometriozę. Najwyższa pora udać się na emeryturę, a nie narzekać na wszystkich dookoła do pacjentek.

Byłam na wizycie państwowo, jestem mile zaskoczona ,lekarz dokładny ,rzeczowy ,kontaktowy .Dokładny wywiad i badanie .

Od około 2-3 lat tułam się po różnych ginekologach z problemem nawracających notorycznie infekcji. Do tego lekarza trafiłam przypadkiem, bo kolejna infekcja zmusiła mnie do szukania najbliższego wolnego terminu gdziekolwiek. Byłam zaskoczona zwracaniem się do mnie na 'Ty', ale pomogło mi to, o dziwo, zredukować stres. Opowiedziałam z czym przychodzę, spodziewałam się jak zawsze badania i kolejnych leków, a tutaj mile się zaskoczyłam, bo Pan pobrał wymaz do badania, o co u innych lekarzy nie mogłam się doprosić (po za cytologią). Powiedział, że dopiero po wynikach ustalimy co dalej, czy kolejne badania, czy wdrożymy leczenie. Do tej pory dostawałam dla siebie i partnera zawsze te same leki, a infekcje po chwili i tak wracały mimo dbania, jak tylko potrafię i według zaleceń lekarzy. Mam nadzieję, że pierwsze wrażenie, jakie na mnie wywarł, zostanie już do końca, a w końcu przestanę szukać w nieskończoność lekarza, który nie potraktuje mnie, jak pacjenta do odhaczenia. Ciepły ton głosu, rzeczowe, ale zrozumiałe dla 'zwykłego zjadacza chleba' tłumaczenie skąd, jak i dlaczego oraz brak tłumaczeń, że 'to rodzinne', 'dokładne badania są niepotrzebne' lub 'taki Pani urok', budzą we mnie nadzieję, że to ten lekarz, którego szukałam. Przy pobieraniu wymazu był mało delikatny, ale jeśli pomoże uporać mi się z dokuczliwym problemem, to będzie to tylko lekką niedogodnością nie przeszkadzająca, by tu zostać.

Bardzo miły lekarz. Bada szczegółowo zarówno państwowo jak i prywatnie. Z niczym się nie śpieszy. Cieszy się na ruchy dzidziusia i miło komentuje. Polecam

Polecam. Do Pana Krzysztofa chodzę prywatnie od początku ciąży. Teraz jestem dokładnie w połowie i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko wyjaśnione, wytłumaczone. Bez kolejek, w miłej atmosferze. Zawsze wychodzę uśmiechnięta i uspokojona - znam odpowiedź na każde pytanie, posiadam wiele informacji o tym, co dzieje się u dzidziusia. Lekarz, który wykazuje bardzo duże zainteresowanie, co jest niezmiernie ważne dla pacjentki takiej, jak ja. ;)

Godny polecenia , bardzo miły , zawsze wysłucha . Jest to pierwsza ciąża - teraz juz prawie koncówka - ale nigdy nie powiedziałam złego słowa po każdej wizycie . Przy badaniu Usg jest zawsze wszystko pokazane omowione - pan doktor cieszy sie gdy widzi ruszajacego sie maluszka ( opowiada i pokazuje cześci ciała maluszka gdzie co jest ) . Zawsze pomoże gdy mam pytania czy jakies obawy nie tylko na wizycie ale tez przez telefon , umowi wizyte wczesniej gdy cos sie dzieje i sa obawy , zawsze ma czas by pomóc. Polecam goraco;-)

Pan dr. prowadzi moją pierwszą ciąże. Jak to w takich sytuacjach na początku nie wiedziałam gdzie co i jak. Z polecenia poszłam do dr. Potockiego i jestem z niego jak na razie b. zadowolona.Podchodzi profesjonalnie i fachowo.Wszystko dokładnie tłumaczy. Ma dużo cierpliwości. Świetny sprzęt. Za wizyty bierze tyle co inni. Zawsze można do niego zadzwonić z problemem. Dmucha na zimne. Mogłabym tak wymieniać bez końca bo naprawdę mam zero zastrzeżeń. Nie wiem jak było z tymi Paniami które tak narzekają tutaj, ale sądzę, że chyba jednak przesadzają. Wiadomo nie ma ludzi doskonałych. Każdy czasem ma gorszy dzień, ale żadne z nas nie jest pępkiem świata nie oczekujmy więc, że tak będziemy traktowani.

chodzę do tego lekarza publicznie i dla mnie spełnia moje oczekiwania po raz drugi jestem w ciąży i wcześniejsza pani ginekolog nie sprawdzała mojego stanu zdrowia jak pan Potocki. jestem z niego zadowolona gada konkretnie i na temat.