dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
8 opinii

Do pana profesora udałam się na diagnostykę prenatalną (ktoś inny prowadzi ciążę). Z czystym sumieniem mogę polecić: miły i uprzejmy człowiek, kompleksowo podchodzi do pracy, dokładnie omawia badanie i przedstawia wyniki, no a w razie problemów z maluszkiem fachowo doradzi jak ratować jego zdrowie.

Nie oceniajcie Profesora Preisa po podejściu do człowieka ! Lekarz to lekarz, ma leczyć , a nie gadać ! Uratował moje dziecko które z góry skazane było na śmierć przez każdego innego lekarza ! I będę mu za to wdzięczna do końca życia.

Naprawdę polecam jestem pacjentką od 15 lat.... taki mam cykl rozrodczy……;dwoje dzieci -ponad czterdziestkę.... i córcię która ma trzy latka dla mnie super- a pacjentki które odbierają pana doc jako 'gruboskórnego' niech się ......sorki... wypchają

szuka problemow, rozwiazuje je, jest mily dziewzyny to ma buc lekarz a nie kolega. On ma leczyc a nie glupotami sie zajmowac...

Piszę ten komentarz patrząc od strony ojca - jeżeli szukasz lekarza, który będzie "trzymał Cię za rękę" i mówił jak cudownie, że spodziewasz się dziecka to profesor Preis nie jest dla Ciebie. Natomiast jesli szukasz lekarza, który rzetelnie i profesjonalnie oceni stan Twojego Maleństwa w brzuszku to powinnaś tego lekarza odwiedzić. Jeżeli z żoną zdecydujemy się na trzecie dziecko to na pewno odwiedzimy gabinet profesora Preisa aby mieć pewność fachowego przeprowadzenia badania i rzetelnej informacji o stanie ciąży.

Chamowaty i nierzyjemny . Zero empatii i zainteresowania pacjentką. Nie wiem za co otrzymał tytuł profesora, ale na pewno nie za wiedzię.

Sama z pierwszą ciążą nie miałam problemów (zobaczymy jak będzie teraz?), więc żadnych negatywnych doświadczeń nie miałam. Jednak wizyty u profesora zawsze działały na mnie uspokajająco. Opis i zakres badania robi wrażenie. Na przykładzie mojej siostry mogę ocenić, że za każdym razem (w przypadku czterech ciąż) był nieomylny... jak stwierdził, że dziecko ma wady i nie powinna ciąży nosić do końca, to miał zawsze rację. Jedną ciążę miała prawidłową - co do której nie miał zastrzeżeń i teraz może się cieszyć już 5-cio letnim synkiem.

Doktor Preis jest troche chłodny w kontakcie z pacjentem,ale jest bardzo profesjonalnym i kompetentnym lekarzem

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny