Jeśli szukasz specjalisty to idź dalej. Jedyne co potrafi to od razu kierować na rechabilitacje i to płatna po czasie okazuje sie ze bezskuteczna i bez pokrycia, a mial to byc specjalista. Jeśli się nie znasz lub nie skonsultujesz z innym lekarzem On wykorzysta twoja nie wiedzę i bol. Niestety bez wyjaśnienia dolegliwości do dziś stan kolan pogarsza się, dzięki innym lekarzom wkoncu powoli wracam do zdrowia i ruchu. Niestety temu można było zapobiec już wcześniej.

Przez przypadek trafiłem do lekarza Krzysztofa Ptaka, a miałem iść do Stanisława Ptaka. Obaj panowie przyjmują w Bielsku-Białej. Nie żałuję pomyłki - mój problem już rozwiązany! Szybko i profesjonalnie - badania, diagnoza, terapia, zabiegi i urlop z rowerem jest realny! Dzięki panie doktorze!

Pan doktor Krzysztof Ptak uwolnił mnie od bólu, co nie udało się dwóm wcześniejszym lekarzom! Doskonałe podejście do pacjenta! Diagnoza oparta o chyba wszystkie dostępne badania, prześwietlenia, a dociekliwość w odszukaniu przyczyny bólu niespotykana ostatnio zbyt często ! Polecam z czystym sumieniem pana doktora!

Masakra. Pan przyjmuje też na ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej. Od półtora roku po kilku wizytach z prośbą o skierowanie na badanie wieloletniej kontuzji znowu jestem bez skierowania. Badanie potrzebne mi jest do rozpoznania źródła dolegliwości i leczenie tej przyczyny co jest wystarczającym powodem do skierowania na badania. Tłumaczeniem p. Ptaka było że najpierw muszę odbyć rehabilitację potem u lekarza ogólnego zrobić sobie rendgen potem na kolejnej wizycie za pół roku być może będzie mógł mi dać skierowanie i że taka jest kolejność. Bzdura totalnie nielogiczne działanie doktora. Jeśli nie ...

Masakra.
Pan przyjmuje też na ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej.
Od półtora roku po kilku wizytach z prośbą o skierowanie na badanie wieloletniej kontuzji znowu jestem bez skierowania. Badanie potrzebne mi jest do rozpoznania źródła dolegliwości i leczenie tej przyczyny co jest wystarczającym powodem do skierowania na badania. Tłumaczeniem p. Ptaka było że najpierw muszę odbyć rehabilitację potem u lekarza ogólnego zrobić sobie rendgen potem na kolejnej wizycie za pół roku być może będzie mógł mi dać skierowanie i że taka jest kolejność. Bzdura totalnie nielogiczne działanie doktora. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Jestem totalnie poirytowany perspektywą dalszego bujania się z dyskomfortem moich dolegliwości i prawdopodobnie ciągłego się pogarszania tego stanu bez leczenia przyczyn. Ten pan szkodzi nie pomaga. Nie dość że działa na zwłokę to jeszcze wystawia na szkodliwe, uważam niepotrzebne tu promieniowanie rentgenowskie...
W ramach sprawiedliwości społecznej i przyzwoitości proponuję nie przyczyniać się do nabijania kabzy temu panu bo wygląda na to że to jego główny cel.

Bardzo mily i uprzejmy lekarz. A gabinet na ul. polarnej jest prześliczny i co najwazniejsze czysty! Swietny nowiutki sprzet. Mily personel. Ceny tez dobre. Zdecydowanie najlepszy gabinet . Najlepszy lekarz jakiego w życiu poznalam i największe efekty zabiegow

bardzo kompetentny lekarz. Szybko i na miejscu . świetny nowy sprzęt lekarski. Gorąco polecam wszystkim osobom