lekarz Krzysztof Pućko

Najgorsze lekarz nie polecam do niego chodzić daje Skierowanie do Miejskiego szpitala ale jak juz tam czekasz na przyjęcie odsyła ciebie do Wojewódzkiego jeszcze mówi że on się tym nie zajmuje on wgl nie powinien pracować jako lekarz mam nadzieje że juz nie długo nie będzie pracował! Morderca!!!!

07.09.2011 godz 21:45. Właśnie o tej porze zostałam przyjęta do szpitala miejskiego. Pani pielęgniarka, bardzo miła, przeprowadziła ze mną wywiad i wezwała potem lekarza K. Pućko, który to łaskawie przyszedł i mnie przebadał. Do szpitala udałam się w związku z plamieniem (jestem w 2 m-cu ciąży), które wystąpiło kilka dni wcześniej na wyjeździe zagranicznym. Przed wyjazdem byłam na wizycie u innego lekarza z Bartoszyc(wspaniały człowiek), który przepisał mi leki na podtrzymanie ciąży. Dziś jak tylko wróciłam do kraju natychmiast zaniepokojona moim stanem udałam się do szpitala miejskiego, żeby dowiedzieć się czy z płodem wszystko dobrze(w.w. lekarz z B-szyc był akurat na urlopie). Zostałam wyśmiana przez dr Pućko!!! Dosłownie wyśmiał mnie, że do szpitala to powinnam się udać dopiero wtedy jak bym krwawiła a z plamieniem to kobieta powinna położyć się do łóżka. Przytaczał jakieś przykłady o kobietach z Londynu ,że one nie przychodzą z takimi "pierdołami" do lekarzy. Pomimo propozycji zostania na obserwacji, zrezygnowałam. Po takim potraktowaniu i wyśmianiu mnie nie widziałam sensu zostania tam ani 5 min. Mam nadzieję, że nigdy w życiu nie będzie mi dane spotkać tego człowieka. Nie polecam żadnej dziewczynie ani kobiecie tego lekarza!!! Koszmarna wizyta

doktor uprzejmy ale nie pozwoli sobie " wejść na głowę" raczej moja ocena pozytywna ale bywały też niedociągnięcia,poleciłabym pana doktora innym:)

Dostałam skierowanie do szpitala miejskiego z powodu zbyt wysokiego ciśnienia. Dr Pućko od początku był niemiły negatywnie wypowiadał się o lekarzu prowadzącym ciążę - że dał skierowanie do szpitala! Następnie na każde moje pytanie odpowiadał:"Od tego jest lekarz prowadzący,żeby pani odpowiadać na pytania!" Przez dr Pućko pobyt w szpitalu był stresujący i na pewno nie będę rodzić miejskim , bo mogę na niego przypadkiem trafić, a to ostatnia rzecz jakiej bym sobie życzyła!! NA wizytach prywatnych na pewno jest przemiły i wyczerpująco odpowiada na pytania pacjentek.

Jestem bardzo zadowolona z Pana Pućko. Prowadził mi ciąże w swoim gabinecie poświecał dużo czasu czasami godzinę siedziałąm u niego pomimo pacjentek, odpowiadał na każde pytanie mówił ze nie ma głupich pytań jasno wszystko tłumaczył. Usg robił dokładnie a przy tym wszystko opisywał. Podał mi tel. komorkowy i o kazdej porze mogłam do niego dzwonic czasem zdarzało się ze o 22 odbierał moj tel i mi spokojnie odpowiadał na moje problemy. jak trafiłąm na odział Szpitala Miejskiego to miałam super opiekę choć nie miał dyżuru dzwoniłąm do niego a on ...

dyżuru dzwoniłąm do niego a on zlecał dodatkowe badania innym lekarzom. Miło wspominam Pana doktora w czasie porodu przychodizł co chwila i sprawdzął czy wszystko w porzadku do samego końca mną sie opiekował choć już nie płaciłam nawet najlepsza położna mi załatwił na poród. Pan doktor dba o swoje pacjentki. I aby więcej było takich lekarzy jak Pan dr Pućko. Naprawdę polecam! Teraz tez do niego się wybieram.

Bardzo dobry lekarz prowadził moje obydwie ciąże i wszystko było w porządku. Polecam.

trafiłam na izbe przyjęć z plamieniem dodam ze jestem w ciaży i akurat był ten doktor ,to byla wielka porazka niedosc ze mnie nie zbadal,to malo tego powiedzial ze nie potrzebnie przyjechalam do szpitala,wypisal jakis lek nie mowiac co to za lek jak go brac i ile go brac.nie polecam tego lekarza!!

Lekarz robi teraz kompleksowe badania:cytologia,usg i tradycyjne plus badanie piersi.Także na cenę nie płaczcie.

Ode mnie doktor wziął za wizytę 80 zł latem. Może mnie naciągnął?:(

Ode mnie doktor wziął za wizytę 80 zł latem. Może mnie naciągnął?:(

Pan Doktor bardzo miły, nie stresuje pacjentki podczas badania. Chodze do niego od prawie 2 lat. Kiedys mialam ostry stan zapalny i musialam chodzic na podawanie leku 2 razy w tygodniu, Pan doktor nie bral pieniedzy za kazdym razem, chociaz mogl wtedy na mnie niezle zarobic:) Ogolnie uwazam, ze to dobry lekarz a ciagle kolejki pod gabinetem tez chyba o czyms swiadcza. Jedyny minus jest taki, ze pomimo wizyt umawianych na konkretna godzine czesto trzeba czekac dluzej na swoja kolej. Ocena ogolna bardzo dobra.