lekarz Krzysztof Puda

Lekarz rodzinny

2,9
2,7

Nie polecam. Kilka wizyt u doktora za nami. Z żadnej nie wyszedłem zadowolony. Nie da sobie nic powiedzieć i zawsze odpowiada tym samym - "nie będę z Panem dyskutował".

Dwukrotna wizyta z malutkim dzieckiem, doktor Puda twierdzi, że "nic nie widzi". Cała wizyta 2-3 minuty, zero rozpoznania przyczyny. W końcu wybrałem się do innego pediatry, który stwierdził u dziecka Astmę. Jak można być tak niekompetentnym i nie zauważyć tak popularnej choroby. Całkowicie nie polecam !

Nie polecam. Dałam Doktorowi już którąś z kolei "szansę" bo w końcu każdy może mieć gorszy dzień, natomiast kolejny raz rozczarowanie... nie chce mi sie wierzyć, że lekarz może być tak obojętny. Zero wywiadu, zero zainteresowania, skierowanie i.... byle by Pacjent już wyszedł.

Strata czasu. Warto poszukać innego lekarza. Nieuprzejmy i wręcz zniecierpliwiony podczas wizyty. Nie polecam.

Lekarz jest bardzo dobry, kiedy moja córka miała zapalenie płuc to przyszedł na wizytę do domu i nawet złotówki nie wziął!! Polecam wszystkim :)

Chodziłam do pana doktora od kilku lat i raczej byłam zadowolona, ale ostatnio chyba ma złe dni.Podczas wizyty często zerka w komputer,badanie pobieżne i krótkie, nie ma czasu na tłumaczenie choroby, podczas wizyty potrafi odebrać telefon i rozmawiać nawet 5 minut a chory czeka aż pan doktor łaskawie zainteresuje się chorym. Nieuprzejmy i zdecydowanie nie polecam.Swoje problemy niech zostawia w domu a nie wyżywa się na chorych.

DOKTOR PUDA JEST KOMPETENTNYM PEDIATRA Z DUZYM DOŚWIADCZENIEM SZPITALNYM. KIEDY POTRZEBOWAŁAM POMOCY DLA MOJEGO SYNA KTÓRY JEST ASTMATYKIEM BEZ PROBELMU SKONSULTOWAŁ NAS W SZPITALU NA DYZURZE.BARDZO POLECAM TEGO DOKTORA.

Pan Doktor milszy ostatnio niż zazwyczaj,ale to chyba zauroczenie panią z rejestracji przy ,ktorej chce być miły.Ciekawe co Jego żona na to, przecież razem pracują, chociaż ostatnio jej tam nie widuję jak chodzę z dzieckiem.Dawniej zbywał nas, teraz jest trochę lepiej

pan doktor wyraźnie spieszył się, nie poświęcił nam za dużo czasu.Owszem wypisał dziecku leki ale nie wdawał sie w dyskusję.Za to niezwykle uprzejmy do pielęgniarki,która przyniosła kartotekę i niezbyt profesjonalnie zwracała sie do P.Doktora per Krzysiu starając zwrócić na siebie uwagę

Leczę się ja moja żona jak i nasze dziecko u doktora Pudy i złego słowa nie mogę powiedzieć , każdy ma gorsze dni i może ktoś z poprzedników źle trafił. I totalną bzdurą jest siedzenie w internecie bo nawet komputera nie miał w gabinecie.....