dr n. med. Krzysztof Rachwał

Ortopeda, Chirurg ogólny

2,1

Trafilem do tego lekarza przypadkiem, potrzebowalem kogos na szybko aby przepisal leki lub zastrzyki. Przyszedłem z bólem kręgosłupa- ciągnie sie za mną około 7 lat i co jakis czas wraca. Dodarkowo skrzywiło mnie bocznie. Lekarz zaprosił na usg. Po badaniu zaproponował, że może próbować mi to nastawić o ile preferuje taka metodę -wiedzac ze czeka mnie tak czy owak min tydzien zdychania - zgodzilem się. Po nastawieniu ból zmniejszył się o 80 procent i normalnie wyszedłem z gabinetu. Jestem mega zadowolony. Wiem że brzmi to jak scena z produkcji Netfixa "Znachor" na co wskazuje imię głównego bohatera, ale zdarzyło się to naprawdę i zadziałało. Jutro idę normalnie do pracy.

Bardzo dobra wizyta. Kolano wyleczone, dzięki temu mogę wrócić do uprawiania sportu. Polecam bardzo serdecznie

Lekarz stwierdził że jako 20- paro letnia osoba jestem za młoda, żeby mieć problemy z wada postawy, kompletnie zlekceważył z jakimi problemami się zmagam i zalecił cieszyć się życiem i zapisać na crossfit.

Komuna i jescze raz komuna nic się nie dowiedziałem pieniążki zgarnął pytasz o coś to robi głupie miny Porażka nie polecam…

Lekarz na wejściu do gabinetu żąda zdjęcia maseczki . Sam jej nie nosi. Przyszedłem z bólem ręki w okolicy łokcia podczas wysiłku od ponad 2 miesięcy. Po jednym moim zdaniu na temat bólu stwierdził, że to napewno schorzenie zwane łokciem tenisisty po czym dla udowodnienia swej tezy zrobił szybkie USG. Lekarz niekompetentny. Na moje pytanie czy w tym USG faktycznie zobaczył to schorzenie nerwowo rzucił że nie! i jeśli chce wyzdrowieć to da mi zastrzyk. Na pytanie co to za zastrzyk znów nerwowo rzucił żebym się nie bał, że to ...

Lekarz na wejściu do gabinetu żąda zdjęcia maseczki . Sam jej nie nosi.
Przyszedłem z bólem ręki w okolicy łokcia podczas wysiłku od ponad 2 miesięcy. Po jednym moim zdaniu na temat bólu stwierdził, że to napewno schorzenie zwane łokciem tenisisty po czym dla udowodnienia swej tezy zrobił szybkie USG. Lekarz niekompetentny. Na moje pytanie czy w tym USG faktycznie zobaczył to schorzenie nerwowo rzucił że nie! i jeśli chce wyzdrowieć to da mi zastrzyk. Na pytanie co to za zastrzyk znów nerwowo rzucił żebym się nie bał, że to żadna blokada tylko lekarstwo .Na jakiekolwiek wyjaśnienie mojej choroby nie mogłem liczyć. Ostatecznie przyjąłem zastrzyk i kolejny. Ręka dalej boli jak bolała.

Do tej pory nigdy nie zdarzyło mi się napisać negatywnej opinii o lekarzu, nawet jeśli nie do końca podobał mi się przebieg wizyty. Niestety w tym przypadku w zupełności potwierdzam opinie poprzedników. Zaraz po wejściu do gabinetu Pan Doktor poprosił o zdjęcie maseczki (której sam nie posiadał), kiedy odmówiłam stwierdził, że nie będzie mógł przeprowadzić wizyty. Po ekspresowym USG Pan Doktor zlecił żel przeciwbólowy w razie wystąpienia bólu i powiedział, że powinno przejść w ciągu 2 tygodni (boli od około 3 miesięcy), nie zlecił też żadnych ćwiczeń czy wizyty u fizjoterapeuty. Samo przejdzie. Moim zdaniem ta wizyta to zupełne nieporozumienie i przede wszystkim strata czasu (dobrze, że nie trwała dłużej niż 5 minut). Serdecznie nie polecam konsultacji u Pana Doktora.

Cała wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Diagnoza i przebieg leczenia ok. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Warto było czekać na wizytę.

Od pol roku mam problem z kolanem. Każdego dnia gdy wchodzę po schodach kolano okropnie chrupie. Od czasu do czasu pojawia sie bol. Udalam sie na wizyte do lekarza Krzysztofa Rachwala. Na wizycie mialam robione szybkie USG kolana po czym dostalam zel na bol i po 5 minutowej wizycie bylam wyslana do apteki. Wrocilam do gabinetu z zapytaniem czy jest mozliwosc zrobienia przeswietlenia ponieważ chcialabym wiedziec co jest przyczyna tego dyskomfortu i ewentualnie zapobiec pogorszeniu sie. Lekarz Krzysztof Rachwał ze złoscia i zacisnietymi zebami odpowiedział ze nie ma takiej potrzeby. Lekarz nie potrafiący pomoc wlaściwie pacjentowi. Brak zyczliwosci, profesjonalnego podejscia, wyjasnienia. Skoda czasu poswiecac na dotarcie, czekanie w kolejce itd bo sama wizyta trwa blyskawicznie. Serdecznie nie polecam.

Udałam się na wizytę do Pana Doktora ale od samego początku czułam że to nie będzie udana wizyta. Weszłam do gabinetu dosłownie na 3 minuty, bez możliwości opisania dokładnie co się dzieje, wyszłam z gabinetu bez diagnozy tylko z receptą na maść przeciwbólowa która mogłabym dostać bez problemu od lekarza rodzinnego, sto złotych wywalonych w błoto. Szczerze nie polecam.

Szczerze nie polecam.

Przyszedłem do Pana doktora z bólem łydki przy bieganiu. Po 2 zdaniach doktor wiedział jaki jest problem. Na wszelki wypadek jednak zrobił USG .. Wyszło mu jak miało być - uszkodzenie ścięgna Achillesa, na które nie ma leczenia a tylko pół roku przerwy od sportu. Cała wizyta 4 minuty. Jako osoba doświadczona kontuzjami poszedłem do cenionego fizjoterapeuty - opisałem problem, pokazałem zdjęcie, przez kilkanaście minut byłem badany, uciskany - przeciążenie mięśnia łydki. Rolowanie wałkiem i kilka tygodni przerwy pomogło wkrótce wrócić do aktywności sportowych.