lekarz Krzysztof Ratajczak

Rehabilitant, Neurolog dziecięcy

2,7
2,5

NIE POLECAM !!!!!!! Wizyta trwała niecałe 5 minut , nie zaglądając dobrze do buzi dziecka stwierdził zapalenie migdałków. Wymieniałam objawy , grzebał w telefonie i kazał przyjechać na kolejną wizytę , bo dzisiaj nie zbada !!!!

NIE POLECAM !!!!!!!

Doktor to cham, zero podejścia do pacjenta. Godziny przyjęć to fikcja, trzeba go wołać i łaskawie czekać, aż przyjdzie. Za tą cenę...nie jest jedyny w Stargardzie

Bardzo polecam ! Wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem.To On postawił trafną diagnozę.Efekty leczenia mojego dziecka już są.Jestem bardzo wdzięczna.Płacę normalnie za wizytę.Należy się zapłata jak każdemu.To lekarz z trzema specjalizacjami !!!

Bardzo polecam!!!Leczę moje dziecko efekty są niesamowite.Przywrócił nam radość.

dobry,rzetelny i dośwadczony lekarz, polecam

dobry,rzetelny i dośwadczony lekarz, polecam

liczą się tylko pieniądze nie pacjent !!! NIE POLECAM !!!

liczą się tylko pieniądze nie pacjent !!! NIE POLECAM !!!

Ja byłam z moim synkiem u pana Dr i nie spełnił wogule moich oczekiwań wydaje mi sie że dla Pana doktora liczą sie tylko pieniądze a nie pacjęt .

To przykład lekarza który jest szefem państwowej placówki rehabilitacyjnej i jednocześnie prowadzi prywatną praktykę czy coś się w tym kraju w końcu zmieni.Lekarz w ogóle nie jest zainteresowany pacjentem chociaż wiedzy mu nie brak ale gubi go rutyna i pewność stołka.

Człowiek ,który jako jedyny lekarz SPECJALISTA pomógł naszej córce w opanowaniu napadów epilepsji.Jest częścią naszej rodziny. DZIĘKUJEMY!!!

nie polecam tego lekarza jest nie kompetentny.

nie polecam tego lekarza jest nie kompetentny.