Krzysztof Rogowski

3,6
3,5

Karol

24.05.2015

Szybko i konkretnie, bylem u innych urologow ktorzy bagatelizowali moj problem i podobno nic mi nie dolegało- dr Rogowski po 3 minutach wiedzial w czym jest rzecz. Widac duze doswiadczenie. Nie staje sie "przyjacielem" pacjenta na sile tylko stara sie pomoc - chyba po to tam przychodzimy. Polecam

Grzegorz

02.11.2013

Miły, uprzejmy,serdeczny - wie co robi, kompetentny. Jednym słowem dobry fachowiec jeśli takim określeniem można ocenić lekarza.

Adam

11.09.2013

Zgadzam się z tą opinią: Zero zainteresowania. 5 min wizyty pieniądze pobrane i do widzenia !!! Wizyta rodem z PRL-u.

Zgadzam się z tą opinią:

Anonim

18.05.2013

Byłem u tego lekarza kilka razy , to jest kilka razy w Ełku a potem w Białymstoku. Zlecał jakieś badania i zapraszał na kolejne wizyty. Jego teoria na temat mojego schorzenia nijak się miała do rzeeczywistości i ustaleń innego lekarza , który pomógł mi już po 2 wizytach. Od kilku lat mam spokój. Gdybym dalej chodził na wizyty do w/w to pewnie bym zwątpił
R

Anonim

22.03.2013

zero zainteresowania. 5 min wizyty pieniądze pobrane i do widzenia. nie zagląda do zebranej dokumentacji. byle jak najwięcej osób dało kasę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Białystok"?

Szpital Wojewódzki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BOPOL
ulica Mickiewicza 48/104
Damian
Komisji Edukacji Narodowej 50/U4

szpital MSWiA
Fabryczna 27
Białystok
Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska E.& B. Falkowscy s.c.
11 Listopada 14
Dąbrowa Białostocka