Gdzie przyjmuję

Białystok
53,132488623,1688403

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
9 opinii

Miły, uprzejmy,serdeczny - wie co robi, kompetentny. Jednym słowem dobry fachowiec jeśli takim określeniem można ocenić lekarza.

Zgadzam się z tą opinią: Zero zainteresowania. 5 min wizyty pieniądze pobrane i do widzenia !!! Wizyta rodem z PRL-u.

Byłem u tego lekarza kilka razy , to jest kilka razy w Ełku a potem w Białymstoku. Zlecał jakieś badania i zapraszał na kolejne wizyty. Jego teoria na temat mojego schorzenia nijak się miała do rzeeczywistości i ustaleń innego lekarza , który pomógł mi już po 2 wizytach. Od kilku lat mam spokój. Gdybym dalej chodził na wizyty do w/w to pewnie bym zwątpił R

zero zainteresowania. 5 min wizyty pieniądze pobrane i do widzenia. nie zagląda do zebranej dokumentacji. byle jak najwięcej osób dało kasę.

Tak wspaniałych lekarzy rzadko się spotyka. Polecam , polecam i jeszcze raz polecam.

Świetny lekarz specjelista ,wie co robi i o czym mówi-WSPANIAŁY CZŁOWIEK z jajami.Szukałem tego lekarza przez kilkanaście lat i dzięki temu że na niego trafiłem nadal zyję. Niestety wcześniej lekarze do których trafiałem bagatelizowali moje dolegliwości przez co choroba która spokojnie rozwijała się we mnie doprowadzała mnie czasem nawet do myśli samobójczych,a ten lekarz już podczas pierwszej-zresztą bezpłatnej wizycie odkrył problem i pomógł mi wygrać z chorobą która nie leczona doprowadziła by mnie w ciągu następnych +-2 lat do niechybnej śmierci.Chciałbym zaznaczyć że miałem wtedy 36 lat.To bardzo dobry i kompetentny specjalista ,polecam go wszystkim moim znajomym bo ufam mu i jego wiedzy lekarskiej-oby więcej takich lekarzy -Pozdrawiam

Lekarz godny polecenia!! Moge to powiedzieć z własnego doświadczenia, przeszłam 2 profesorów urologii i żaden z nich nie potrafił postawić prawidłowej diagnozy.Pan doktor tylko po przyłożeniu aparatu ultrasonograficznego już wiedział mi co dolega. Poza tym wspaniały człowiek,przemiły. Potrafi pomóc... Polecam

Lekarz z powołania, nie ma problemu z wizytą w przychodni zawsze przyjmie, kompetentny dokładny, wykonuje wszystkie potrzebne badania, tłumaczy przebieg choroby i możliwości leczenia. Bardzo polecam. Dodam, że nie dostał ode mnie ani złotówki wszystko to na NFZ.

Zbija kasę na ludzkim nieszczęściu. Przyjmuje po 5 minut, udaje uprzejmego, na luzie, tak naprawdę nie interesuje go człowiek i jego problemy, ale "kapusta". Pracuje po kilkanaście godzin, aby tylko zarobić, nie jest empatyczny, wyrozumiały, nie obchodzi go człowiek, nie patrzy całościowo na człowieka, to co przeżywa.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny