Krzysztof Rogowski

Urolog

Wspaniały przykład rodziny lekarskiej, kiedy to potomstwo idzie w ślady swoich rodzicieli. Przecież nie potrzebujesz znać się na robocie, skoro rodzic jest szefem kliniki, prawda? Dobra wiadomość jest taka, że po kilku wizytach postawiło diagnozę. Zła jest taka, że nie była ona poprawna. Wbrew wnikom badań zalecono stosowanie leków za niemałe pieniądze, a w trakcie ich stosowania pojawiły się efekty uboczne, które leczę do dziś. Jeśli ktoś ma za dużo czasu, zdrowia i pieniędzy to zdecydowanie polecam!

Niestety diagnoza była błędna. Lekarz chyba za bardzo polega na swoich rutynowych schematach. Po zrobieniu USG i niewyhodowaniu niczego w posiewie, i tak przypisano mi różne antybiotyki, które okazały się być zupełnie niepotrzebne. Badania zrobione przez innego lekarza wykazały, że nie to było przyczyną. Co prawda plusem jest to, że lekarz był miły.

Zdecydowanie nie polecam, a w zasadzie przestrzegam przed urologami Rogowskimi (Krzysztof, Jakub), jak i kliniką UROgowscy, w której owa rodzina kręci biznes. Zwyczajne wyłudzanie kasy, brak jakiejkolwiek pomocy pacjentowi. Na portalu ZnanyLekarz u Jakuba Rogowskiego, jak i na stronie kliniki UROgowscy wypisana masa chorób, które są rzekomo leczone w klinice. Pacjent przychodzi z jedną z nich i nie otrzymuje żadnej pomocy, jest zbywany do kolejnego urologa. Wizyta u Krzysztofa Rogowskiego krótka i nieprzyjemna. Na profilu Jakuba Rogowskiego natłuczone 300 pozytywnych komentarzy, negatywne komentarze znikają, gdy tylko się pojawią. Zwykła ściema. Omijać szerokim łukiem!

Super lekarz, wizyta na NFZ a wgl sie nie odczuwalo ze jest sie gorszym pacjentem bo sie nie placi! Szybka diagnoza, komplet badan, wszystko na najwyzszym poziomie pomimo ze na NFZ. Mily, a przede wszystkim kompetentny. polecam

Wspaniały lekarz i człowiek pomógł i uratował wielu ludzi ,kompetentny i życzliwy. Od wielu lat pomagał mojej rodzinie i mnie .Bardzo komunikatywny ,pogodny i posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.

Świetny lekarz, z fajnym podejściem do pacjenta i przede wszystkim rewelacyjny diagnosta. Zanim trafiłam do doktora przeszłam gehennę, wielu urologów, doktorów i profesorów, którzy szpikowali mnie jedynie antybiotykami, a ze mną było coraz gorzej (ten stan trwał ponad 10 lat!). Dzięki trafnej diagnozie doktora w ciągu kilku miesięcy udało się przywrócić moje życie do normalności. Po tej chorobie zaszłam w ciążę i szczęśliwie urodziłam dziecko. Dziękuję drogi Doktorze!!!

Szybko i konkretnie, bylem u innych urologow ktorzy bagatelizowali moj problem i podobno nic mi nie dolegało- dr Rogowski po 3 minutach wiedzial w czym jest rzecz. Widac duze doswiadczenie. Nie staje sie "przyjacielem" pacjenta na sile tylko stara sie pomoc - chyba po to tam przychodzimy. Polecam

Miły, uprzejmy,serdeczny - wie co robi, kompetentny. Jednym słowem dobry fachowiec jeśli takim określeniem można ocenić lekarza.

Zgadzam się z tą opinią: Zero zainteresowania. 5 min wizyty pieniądze pobrane i do widzenia !!! Wizyta rodem z PRL-u.

Zgadzam się z tą opinią:

Byłem u tego lekarza kilka razy , to jest kilka razy w Ełku a potem w Białymstoku. Zlecał jakieś badania i zapraszał na kolejne wizyty. Jego teoria na temat mojego schorzenia nijak się miała do rzeeczywistości i ustaleń innego lekarza , który pomógł mi już po 2 wizytach. Od kilku lat mam spokój. Gdybym dalej chodził na wizyty do w/w to pewnie bym zwątpił R

R