lek. dent. Krzysztof Różański

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Adresik i tel. do poprawki. Dr. Różański przyjmuje w Brodnicy, na Kamionce, tel. 782 143 789

Ostatnio byłem tam pierwszy raz. Od tego momentu ten pan stał się "moim dentystą" ;). Wszystko tak jak powinno być. Polecam

Wszystko tak jak powinno być. Polecam

Bardzo dobry stomatolog. Godny polecenia dla wszystkich którzy boją się dentysty. Cierpliwy, dokładny i staranny, wszystko dokładnie tłumaczy. Szkoda, że wyjechał z Redy:( Ale na szczęście ma równie dobrego zastępcę. Doktora Andrzeja Górskiego mogę polecić również z czystym sumieniem:) Multident to jednym słowem świetny i przyjazny gabinet.

Fantastyczny lekarz! Boję się dentysty ale na fotelu u pana Krzysztofa czuję się spokojna i zrelaksowana. Korzystałam wcześniej z usług wielu renomowanych klinik ale w pełni usatysfakcjonowana jestem dopiero teraz. Szczerze wszystkim polecam!

Wspaniały, życzliwy człowiek, pełen ciepła i troski o pacjeta, potrafiący go wysłuchać i poradzić, a także dbający o standardy i czystość gabinetu oraz higieniczność leczenia. Oprócz tego b.dobry specjalista:)

Świetny specjalista i super człowiek, aż chce się wracać.

Świetny specjalista i super człowiek, aż chce się wracać.

Bardzo miły, uśmiechnięty dentysta. Z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Bardzo miły, uśmiechnięty dentysta.
Z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Jest świetny i niedrogi, polecam! Wszystkie powyższe aspekty wypełnia tak jak należy :)

Profesjonalny, uprzejmy i zaangażowany w swoją pracę lekarz. Polecam wszystkim wizyty u doktora Krzysztofa Różańskiego.

Nie było ząbka - jest ząbek :). Jakieś włókno mi wkleił i mam teraz zęba.

Nie było ząbka - jest ząbek :). Jakieś włókno mi wkleił i mam teraz zęba.