lekarz Krzysztof Rydzewski

Internista, Diabetolog

Bardzo kompetentny lekarz, miły i uprzejmy. Widać, że jest lekarzem z powołania, zrozumiale i szczegółowo przekazuje informację pacjentowi. Dokładnie przeprowadzone USG doppler! Bardzo polecam Pana Doktora Krzysztofa. Oby więcej takich lekarzy!

Świetny lekarz...kompetentny, dokładny i bardzo sympatyczny. Wszystko objaśnia mało jest takich otwartych lekarzy. BARDZO Polecam!

Lekarz jakich mało miły uprzejmy w dzisiejszych czasach to zadkosc tłumaczy wszystko w trakcje badania polecam z czystym sumieniem

Najlepszy Internista w Miechowie, z olbrzymią wiedzą, kompetentny i uprzejmy. Zdecydowanie polecam

Świetny doktor , polecam serdecznie . Trudno się do niego dostać , trochę się czeka ale warto . Bada bardzo dokładnie , nie speszy się i można wszystko zapytać.

Bada bardzo dokładnie , nie speszy się i można wszystko zapytać.

Miły w obyciu, kompetentny, potrafi przystępnie wyjaśnić podłoże choroby, cel leczenia i jak go osiągnąć. Polecam

Doktor ma podejście do pacjenta, wytłumaczy wszystko widać że mu zależy na pacjentach. Polecam wszystkim doktora Krzysztofa.

Lekarz godny polecenia. Posiada odpowiednia wiedzę, sprzęt diagnostyczny, stawia celne rozpoznania i wdraża odpowiednie leczenie. Leczyłem się długo państwowo w poradni, bezskutecznie, dopiero pan doktor wdrożył mi leczenie, po którym uzyskałem normalizacje glikemii. Polecam wszystkim

U Pana Doktora otrzymałam fachową poradę diabetologiczną. Po zmianie leków mam toraz prawidłowe poziomy glukozy. Polecam Pana Doktora wszystkim Diabetykom. J.B.

fachowa obsługa, w umiarkowanej cenie. 70zł to naprawdę niewiele za badanie specjalistyczne, ekg, oznaczenie HgbA1C, ustalenie dalszego leczenia, specjalisty, których jest bardzo mało w Miechowie. Polecam szczerze tego lekarza, bo przecież poradnia w szpitalu to porażka