lekarz Krzysztof Rząd

Traumatolog, Ortopeda

Kompetentny, rzeczowy lekarz. Sympatyczny, pozytywnie nastawiony do pacjenta. Wizyty miały miejsce w Przychodni Ortopedycznej (NFZ) w Lubartowie.

Kompetentny, rzeczowy lekarz. Sympatyczny, pozytywnie nastawiony do pacjenta.
Wizyty miały miejsce w Przychodni Ortopedycznej (NFZ) w Lubartowie.

jest miły uprzejmy ,zna się na swoim zawodzie ,zleca badania ,rehabilitację jest b.dobrym ortopedą.

Wizyta miała miejsce w styczniu 2013 r. w Sanus Wisznice. Lekarz rzeczowo i zrozumiale wytłumaczył na czym polega mój problem, co robić by się nie pogłębiał. Zalecił rehabilitację. Bardzo miły i sympatyczny.

wizyta trwała 3 minuty.lekarz nawet nie obejrzał nogi,wypisał zwolnienie i tyle.

świetny fachowiec Sympatyczny człowiek

świetny fachowiec Sympatyczny człowiek

Cierpiałam z powodu zespołu cieśni nadgarstka. Zabieg miałam dwa tygodnie temu (14 lipca 2011r.) i już prawie o nim nie pamiętam. To zasługa nie tylko specjalisty, ale i człowieka z klasą. Jestem ogromnie wdzięczna drowi Krzysztofowi Rządowi za podniesienie komfortu życia w starszym wieku. Zofia W.

fachowy, kulturalny do pacjenta, bardzo dobre podejście. miałem złamaną nogę, źle złożoną, uratował ją, teraz chodzę- a mogło być gorzej...