dr Krzysztof Rzewuski

Ortopeda

3,7

Sylwia

18.02.2016

Niestety mam nieprzyjemne doświadczenia z dr. Rzewuskim. Wykonał operację nie na to, co trzeba - zastosował złą metodę do mojego schorzenia, która nie pomogła, a tylko pogorszyła sprawę. Chodziłam przez pół roku ze spuchniętą i obolałą, bardziej niż przed operacją, stopą. Rozwiązaniem tego problemu okazała się druga, zupełnie inna operacja, u innego specjalisty. Dr Rzewuski ma też, wg mnie, bardzo złe podejście do pacjenta. Bagatelizował mój problem, stwierdzając że "człowiek rodzi się i umiera w bólu". Zdecydowanie odradzam leczenie u dr. Rzewuskiego.

08.05.2013

Pan Doktor w 2012 r. przeprowadził 2 operacje mojego kolana po uraziie jakiego doznałem na nartach. Miałam zerwane wiezadlo MCL. Wróciłam do pełnej sprawności. Pan Doktor dokonał blyskawicznej diagnozy i udanych zabiegów . Leczenie przebiegało b. sprawnie. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za okazanie serce i pomoc w powrocie do zdrowia - Magda Talar

21.02.2013

Pan doktor Rzewuski to najwspanialszy lekarz na świecie. Rok temu przeprowadził mi operację wymiany stawu biodrowego. Po operacji czuję się wspaniale. Pan doktor ma kryształowe serce i złote ręce. Szczerze polecam każdemu tego lekarza.

25.10.2012

Pan doktor Krzysztof Rzewuski jest najlepsiejszym ortopedą na świecie:))) Miły, kompetentny o wysokiej kulturze osobistej. Operował mi obie stopy na haluxy , wszystko było ok

31.08.2012

Dr Rzewuski jest naprawdę bardzo dobry w tym co robi . Niedawno zrobił mi już drugie kolano i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miły, bez problemów wszystko tłumaczy i szczegółowo odpowiada na każde zadane pytanie. Bez wahania mogę powiedzieć, że dawno nie spotkałam takiego lekarza. I poleciła bym dr każdemu kto ma jakieś problemy z kolanami mniejsze czy większe.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Pruszków"?

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Przychodnia Wielospecjalistyczna MD Clinic
JOLLY MED - SZPITAL LELECHOWSKA
Lelechowska 5

28 Czerwca 1956 r. 115

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
IRMED ul Tyszkiewicza 13
szpital ogólny