dr Krzysztof Rzewuski

Ortopeda

3,7

31.08.2012

Dr Rzewuski jest naprawdę bardzo dobry w tym co robi . Niedawno zrobił mi już drugie kolano i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miły, bez problemów wszystko tłumaczy i szczegółowo odpowiada na każde zadane pytanie. Bez wahania mogę powiedzieć, że dawno nie spotkałam takiego lekarza. I poleciła bym dr każdemu kto ma jakieś problemy z kolanami mniejsze czy większe.

21.02.2013

Pan doktor Rzewuski to najwspanialszy lekarz na świecie. Rok temu przeprowadził mi operację wymiany stawu biodrowego. Po operacji czuję się wspaniale. Pan doktor ma kryształowe serce i złote ręce. Szczerze polecam każdemu tego lekarza.

Sylwia

18.02.2016

Niestety mam nieprzyjemne doświadczenia z dr. Rzewuskim. Wykonał operację nie na to, co trzeba - zastosował złą metodę do mojego schorzenia, która nie pomogła, a tylko pogorszyła sprawę. Chodziłam przez pół roku ze spuchniętą i obolałą, bardziej niż przed operacją, stopą. Rozwiązaniem tego problemu okazała się druga, zupełnie inna operacja, u innego specjalisty. Dr Rzewuski ma też, wg mnie, bardzo złe podejście do pacjenta. Bagatelizował mój problem, stwierdzając że "człowiek rodzi się i umiera w bólu". Zdecydowanie odradzam leczenie u dr. Rzewuskiego.

08.05.2013

Pan Doktor w 2012 r. przeprowadził 2 operacje mojego kolana po uraziie jakiego doznałem na nartach. Miałam zerwane wiezadlo MCL. Wróciłam do pełnej sprawności. Pan Doktor dokonał blyskawicznej diagnozy i udanych zabiegów . Leczenie przebiegało b. sprawnie. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za okazanie serce i pomoc w powrocie do zdrowia - Magda Talar

25.10.2012

Pan doktor Krzysztof Rzewuski jest najlepsiejszym ortopedą na świecie:))) Miły, kompetentny o wysokiej kulturze osobistej. Operował mi obie stopy na haluxy , wszystko było ok

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Pruszków"?

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
PROFEMED (MARRIOTT)
Al. Jerozolimskie 65/79
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Lindleya 4
Centrum Medyczne CMP Piaseczno