dr

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
24 opinie

Pan Doktor w 2012 r. przeprowadził 2 operacje mojego kolana po uraziie jakiego doznałem na nartach. Miałam zerwane wiezadlo MCL. Wróciłam do pełnej sprawności. Pan Doktor dokonał blyskawicznej diagnozy i udanych zabiegów . Leczenie przebiegało b. sprawnie. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za okazanie serce i pomoc w powrocie do zdrowia - Magda Talar

Pan doktor Rzewuski to najwspanialszy lekarz na świecie. Rok temu przeprowadził mi operację wymiany stawu biodrowego. Po operacji czuję się wspaniale. Pan doktor ma kryształowe serce i złote ręce. Szczerze polecam każdemu tego lekarza.

Pan doktor Krzysztof Rzewuski jest najlepsiejszym ortopedą na świecie:))) Miły, kompetentny o wysokiej kulturze osobistej. Operował mi obie stopy na haluxy , wszystko było ok

Dr Rzewuski jest naprawdę bardzo dobry w tym co robi . Niedawno zrobił mi już drugie kolano i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miły, bez problemów wszystko tłumaczy i szczegółowo odpowiada na każde zadane pytanie. Bez wahania mogę powiedzieć, że dawno nie spotkałam takiego lekarza. I poleciła bym dr każdemu kto ma jakieś problemy z kolanami mniejsze czy większe.

Ostatnio robił mi rekonstrukcę ACL-polecam!

ATROSKOPIA KOLANA:Odwołano mi wyznaczony termin zabiegu dzień przed, nie z winy Pana Rz. Pan doktor wyznaczył termin 20 dni później, jednakże na moją prośbę o termin wcześniejszy wykonał telefon do placówki X i oddzwonił do mnie tego samego dnia z propozycją terminu 3 dni później!!! (WSZYSTKO W RAMACH NFZ!!!). Nie ma co opisywać pobytu w szpitalu, bo wszystko było jak najbardziej wporządku:-) Koniec końców spędziłam w szpitalu 2 dni, a nie 3 (jak miało być przy 1 terminie) i czekam na zdjęcie szwów u Pana doktora, bo nikomu innemu nie powierze swoich kolan. Pan doktor wykonał swoją robotę konkretnie i profesjonalnie, poświęcił mi tyle czasu ile mógł i ile tak naprawdę potrzebowałam (a na dodatkowe pytania odpowiedział telefonicznie, bez żadnych zastrzeżeń i pretensji). Bardzo dziękuję za wszystko!:-) A.K.

Dr Rzewuski robił mi artroskopię kolana. Zabieg przeszedł sprawnie i bez problemów, dowiedziałam się przy okazji ciekawych rzeczy o więzadłach, łąkotkach itp.. Pan dr cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Polecam tego specjalistę :)

Jestem po cieśni nadgarstka,profesjonalizm,pana doktora 100%,perła w swoim zawodzie.

Naprawdę ważne jest trafić na kompetentnego ortopedę. Na moje szczęście przyjmował w dniu mojego zgłoszenia w przychodni. Dobrze jest dostać się pod jego opiekę.

Taki właśnie według mnie powinien być prawdziwy lekarz-konkretny,zdecydowany i jednoczesnie ciepły dla pacjentów,bardzo kompetentny i niezwykle rzeczowy,widać,że medycyna i pomoc chorym to powołanie J.

Bardzo dobry specjalista! Pierwsza wizyta przed zabiegiem odbyła się w przychodni prywatnej pan doktor po obejrzeniu mojego urazu dokładnie wyjaśnij co mi się stało i jak to naprawić, tłumaczył językiem prostym i zrozumiałym dla każdego. Sam osobiście przeprowadzał zabieg w tym przypadku artroskopię aby upewnić się co do diagnozy, po zabiegu ponownie wyjaśnił o co chodzi i odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Mimo ze nie pochodzę z okolic woj. mazowieckiego na operację, którą muszę odbyć tak czy owak wybieram się właśnie do pana Krzysztofa Rzewuskiego

Polecam rewelacyjny lekarz poświeca dużo czasu pacjetowi jest kompetentny

Kompetentny, konkretny i doświadczony chirurg-ortopeda. Energicznie prowadzi proces leczenia swoich pacjentów.

z, tą fachowością bym nie przesadzała miałam ponoć prosty zabieg na torebkę stawową(gangrion) po 2-miesiącach ,mam skierowanie na kolejny zabieg,guz jest dużo większy jak przed 1-szym zabiegiem

Wspaniały lekarz ,jest konkretny znający się na swojej profesji. Polecam

Konkretny, zdystansowany, szybko podejmujący decyzję. Specjalista, aczkolwiek trzeba podchodzić do decyzji z rezerwą i dać czas na przemyślenie i skonsultowanie z innym lekarzem. W moim przypadku była to zbyt pochopna decyzja o operacji, która pozostawiłaby duże blizny. Polecam za fachowość, wiedzę i rozsądek, lekarz o dużej wiedzy. Dziękuję za wizytę.

lekarz ok choc troszke czas na wizyte na 1 pacjenta za krotki

Po prostu żenada: wizyta trwała 5 minut. A na czym polega moje schorzenie to musiałam dowiedzieć się od innego lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny - poświęca w gabinecie czas na leczenie, a nie na pogawędki. Przyjmuje wszystkich, którzy się zgłoszą, przez co wczoraj ponad godzinę później opuścił gabinet niż powinien. Ja byłem ostatnim pacjentem. Po już kliku godzinach pracy nie było po nim widać, że jest zmęczony, albo już mu się nie chce. Zrobił po prostu swoje - diagnoza, przedstawienie leczenia, skierowanie na badanie. Po prostu świetnie.

dr Rzewuski robił mi operację prawie dwa lata temu. Nie miałam powikłań, kolano jest zdrowe.

Lekarz z zamiłowania i powołania, specjalista w swojej dziedzinie. W piątek byłem po poradę, a w poniedziałek byłem po operacji.Polecam Pana Doktora gorąco.

Jest to lekarz z powołania,b.konkretny,profesjonalny,uprzejmy.Podziwiam go za to,że przyjmuje mnóstwo pacjentów i mimo ,że dla każdego ma b.mało czasu stawia diagnozy i daje zalecenia,które świetnie się sprawdzają.W razie potrzeby pacjenta jest pod telefonem komórkowym i służy swoim czasem.Dodam,że jest to w ramach NFZ.

W marcu 2010 roku byłam operowana przez tego lekarza, z czystym sumieniem mogę go polecić. Bardzo konkretny, rzeczowy, operacja przebiegła sprawnie i bez komplikacji. Pan doktor był ze mną w stałym kontakcie. Polecam

Polecam lekarza wszystkim !!! Lekarz operował mnie w zeszłym roku! pełen profesjonalizm....

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny