lekarz Krzysztof Sacha

Urolog

Lekarz z dobrym podejściem. Zmagałem się ze zwężeniem cewki. Odpowiednio zdiagnozowany poddałem się zabiegowi wykonanemu przez DR. Sachę. Podczas leczenie w stałym kontakcie telefonicznym. Pan dr odbierał nawet telefony w święta i późnymi wieczorami (miałem problemy z oddawaniem moczu) Polecam!

Lekarz z dobrym podejściem.

Wizyta w Bieruniu w Galem. Niby poświęcił trochę czasu, niby wzbudzał zaufanie jako fachowiec ale leczenie nie przyniosło żadnego pozytywnego skutku. Dalej mam ten sam problem. 2 wizyty = 250 pln, pierwsza 150, kontrola 100. Zapisał tabletki, zrobił USG i tyle. Widocznie nie trafił z diagnozą. Czy polecam? Niewiem... ale na pewno NIE ZA TAKIE PIENIĄDZE!!! Bo takie leczenie to przeprowadził by praktykant za darmo :)

Doktorowi ciągle się spieszyło... A z wizyt najlepiej pamiętam zdanie: "osiemdziesiąt złotych się należy" NIE POLECAM

bardzo dobry lekarz jestem pacjentem od paru lat prorlem rak prostaty

bardzo dobry lekarz jestem pacjentem od paru lat prorlem rak prostaty