dr n. med. Krzysztof Sadowskidr n. med. Krzysztof Sadowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Krzysztof Sadowski

Neurolog

Doktor nauk medycznych w dziedzinie neurologii. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Neurologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim. Posiada doświadczenie w pracy na oddziale klinicznym oraz poradni parkinsonizmu i chorób pozapiramidowych. Specjalizuje się w leczeniu choroby Parkinsona i innych zaburzeń ruchowych. Autor i współautor publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Aktualnie pracownik naukowy Kliniki Neurologii, Epileptologii i Rehabilitacji Pediatrycznej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, w trakcie specjalizacji z zakresu neurologii dziecięcej. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Posiada uprawnienia do:
-wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
-wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4),
-wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Pan Sadowski nie przyszedł na umówiona wizytę, zapewne zrobił sobie długi weekend (wizyta w piatek po Bożym Ciele). Nie zadał sobie także trudu odwołania wizyty (mógł to łatwo zrobić przez portal Znany Lekarz). Jestem oburzona, ponieważ przyjechałam z zagranicy z dzieckiem umyślnie w celu wizyty u specjalisty (diagnoza potrzebna w zwiazku z problemami w szkole). Panie recepcjonistki z przychodni na Stryjeńskich również nie odwołały wizyty, “bo podała pani jakiś dziwny numer”. Numer poprawny, tylko zagraniczny... wystarczyło zamiast znaku “+” wykręcić dwa zera. To chyba nie jest wiedza tajemna... Brak profesjonalizmu ze strony lekarza i centrum Dialog na Stryjeńskich.

Doskonały merytorycznie, wszechstronny. Schorzenia neurologiczne analizuje w kontekście zdrowia ogólnego i osobowości pacjenta. Poświęca pacjentom dużo czasu, a do tego ma cudowne podejście do pacjenta.

Doskonały specjalista oraz przemiły człowiek. Pomógł mi w zwalczeniu przewlekłych migren. Oby więcej takich lekarzy.

Od wielu lat pomaga mi z padaczką mojego syna. Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty u niego. Jest miły, kompetentnym i wrażliwym lekarze, dlatego chciałem go serdecznie polecić innym.