lekarz Krzysztof Schramel

2,7
2,2
2,1
2,1

Starej daty lekarz z nowoczesnym podejściem. Mam porównanie z konowałami z ośrodków zdrowia. W odróżnieniu od nich, ten lekarz posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki jego recepcie ucho wreszcie przestało boleć.

Po wizycie nie uzyskałem żadnych informacji na temat choroby, objawy oraz opinie innego lekarza zostały kompletnie zignorowane.

Tragedia, z daleka omijajcie!!!. Bardzo kiepska diagnoza, przepisana ilość leków większa niż przez całe życie brałem. Przy prywatnej konkurencji - miesiąca by nie przetrwał. Taka rzeczywistość. Nie polecam, poszukajcie bardziej kompetentnego lekarza. By

Byłam narazie raz u niego z dzieckiem. Szczerze to przed gabinetem czytałam tu o nim opinie i już zastanawiałam się, czy w ostatniej chwili nie zrezygnować z wizyty. Jednak lekarz okazał się miły, przyjazny dla dziecka, patrząc mu do buzi uprzedził dziecko, żeby się nie bało, po czym na koniec dał naklejkę. Leki które przepisał wydają się bardzo dobre. Jak narazie jestem zadowolona z wizyty u niego, zobaczymy druga wizyte kontrolna.

Nie polecam! Lekarz nie powinien w ogóle przyjmować dzieci. Jak dziecko się bało, powiedział, że dzieci są rozpieszczane za bardzo i trzeba je bić. Ciągle "sypał" uwagami co do wychowania dziecka. Jego ideologia polega na dawaniu klapsów. Nie kompetentny, nie miły. Kompletnie nie nadaje się do kontaktu z dziećmi.

to jakiś kowonał przychodząc do niego o porade mówi ci ŻE JESTEŚ SIEROTKĄ BO NA NICZYM SIĘ NIE ZNASZ I JEDYNIE CO MOŻESZ ZROBIĆ TO POCAŁOWAĆ GO W DUPE !!!!! Jak można powiedzieć tak do 65 letniej kobiety.

to jakiś kowonał
przychodząc do niego o porade mówi ci
Jak można powiedzieć tak do 65 letniej kobiety.

Pan doktor czasem miły a czasem nie. Zna się tylko na jednym przypadku, na jednej chorobie ucha. O innych chorobach nie ma pojęcia w dodatku zawsze przepisuje ten sam Lek na każdą przypadłość. Nie rozpoznał nawet zatkania ucha przez woskowine. Przepisał krople, które mogły doprowadzić do uszkodzenia słuchu. Nie potrafi przyznać się do błędu, ani naprawić skutków swojego leczenia. Znajdzie lepiej innego lekarza.

Nie polecam tego niby lekarza nie potrafil nawet zbadac mojego dziecka chamskie podejscie oraz jego uwagi powinny trafic do sadu,dzis dowiedzialam sie od niego ze jesli dziecku nie przywalisz w dupe nie bedzie grzeczne!To jego slowa!Przestrzegam przed tym lekarzem.

Lekarz w 100% kompetentny. Cała moja rodzina leczyła się u niego i było żadnych problemów. Kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii - czyżby jakaś antyreklama?

Lekarz niekompetentny. Od razu zbagatelizował moje objawy mówiąc, że nie wierzy w nie. Popatrzył od niechcenia do gardła i powiedział, że jestem zdrowa. Dobrze, że trafiłam w końcu na innego laryngologa, który JUŻ w pierwszych 2 minutach od razu postawił diagnozę. NIE POLECAM.