lekarz Krzysztof Sozański

Wspaniały lekarz! Miałam z nim styczność w trakcie porodu i gdyby nie Pan doktor chyba nie dałabym rady. Dziecko było źle ułożone i ciągle się cofało, a inna Pani doktor z Ukrainy zamiast pomóc zaczęła mi na siłę wypychać dziecko i uciskać brzuch bo jej pacjentka się szykowała do porodu i potrzebowała sali… Pan doktor swoim spokojem totalnie zmienił atmosferę na sali, kazał mnie inaczej ułożyć i już po 3 parciach było po wszystkim. Jestem mu za to bardzo wdzięczna

Lekarz jakich mało! Bardzo mi pomógł podczas porodu, gdyby nie doktor nie wiem czy bym psychicznie wytrzymała. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem i zaangażowaniem. Z calego serca Dziękuję Bardzo

Z calego serca Dziękuję Bardzo

Gdyby wszechświat nie postawił na mojej drodze Pana doktora, mojego syna i mnie, nie byłoby na tym świecie. Cały poród czuwał, pomagał, obserwował. Kiedy pojawiły się komplikacje, zareagował z prędkością światła- finalnie przeprowadził CC. Zawsze będę o nim mówić z wielkim podziwem i szacunkiem. To najlepszy lekarz ginekolog jakiego w życiu widziałam. Pomocny, otwarty, pełen empatii i przede wszystkim ludzki. Wzór do naśladowania. Mało jest takich ludzi a co dopiero w zawodzie lekarza. Jestem wdzięczna. Z całego serca polecam. Swoją osobą dodaje nieocenionej wartość Jarocińskiej porodówce....

Lekarz, który uratował mnie i moje Dziecko w jarocińskim szpitalu.Trafiłam do szpitala w 35 tygodniu ciąży. Doktor zdiagnozował łożysko przodujące, którego wcześniej nie dostrzegł lekarz prowadzący. Kompetentny, troskliwy, pomocny. Serdecznie polecam.

Fantastyczny lekarz, wiele chce mu zaszkodzić, ale jak widać na szczęście bezskutecznie. Zna się również na medycynie kosmetycznej (naprawdę i chętnie jeszcze skorzystam). Pozdrawiam Pana doktora !

Bardzo miły i sympatyczny Pan Doktor!miałam przyjemność poznać doktora podczas hospitalizacji w Szpitalu Madurowicza- pełnił wtedy dyżur. Jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem.

Lekarz godny zaufania. Jeden z niewielu ginekologów przy którym można czuć się komfortowo. Sumienny, cierpliwy, kompetentny. Polecam wszystkim tym kobietą, które oczekują od ginekologa zrozumienia i delikatnego badania.

Takiego lekarza polecam każdej kobiecie,która wymaga pomocy.Bardzo dokładny,kompetentny.Poświęca pacjentce dużo czasu,potrafi wyjaśnić wątpliwości.Miły,uprzejmy,uśmiechnięty.Jestem bardzo zadowolona z leczenia,jakie zastosował.Co najważniejsze-wyleczył mnie.Panie doktorze,więcej takich lekarzy.

Świetny lekarz! Kobieta czuje się podczas wizyty komfortowo i pewnie. Bardzo mi pomógł, w sytuacji gdy inni rozkładali ręce. Wszystko wyjaśnił, poprowadził leczenie, odpowiedział na każde pytanie. Polecam gorąco!!!

Słaby , nie kompetenty ,bez wyrazu nie budzi kompletnie zaufania

Słaby , nie kompetenty ,bez wyrazu nie budzi kompletnie zaufania