dr n. med. Krzysztof Stawik

3,5
3,6

Robert

13.11.2015

Ku przestrodze...: Poszedłem do Pana doktora Stawika prywatnie,zrobił USG,porozmawiał dłuższą chwilę i wypisał leki,które mam przyjąć a po dwóch tygodniach mam się zgłosić ze skierowaniem od lekarza i wykonamy gastroskopię w Miedziowym Centrum Zdrowia w ramach NFZ,żeby nie narażać mnie na dodatkowe koszty.Przyjąłem zalecone leki ...

Ku przestrodze...:
Poszedłem do Pana doktora Stawika prywatnie,zrobił USG,porozmawiał dłuższą chwilę i wypisał leki,które mam przyjąć a po dwóch tygodniach mam się zgłosić ze skierowaniem od lekarza i wykonamy gastroskopię w Miedziowym Centrum Zdrowia w ramach NFZ,żeby nie narażać mnie na dodatkowe koszty.Przyjąłem zalecone leki U W A G A: kosztowały 267złotych!!!! Załatwiłem skierowanie na gastroskopię i zadzwoniłem do lekarza umówić się na wizytę,doktor powiedział przez telefon żebym przyszedł na drugi dzień około godziny 11tej.Poszedłem o tej godzinie o której byłem umówiony,doktor na kartce zapisał mi pokój gdzie mam się zgłosić.Mówię pielęgniarce,która tam przebywała,że przyszedłem na gastroskopię i byłem umówiony z panem doktorem,pielęgniarka tak dziwnie na mnie popatrzyła i mówi: "A to pan,doktor mi mowił,że był troche zaskoczony,bo dzwonił pan do niego umawiał się na gastroskopię prywatną,a potem dzwoniła pana żona czy tam jakas inna kobieta i powiedziała,że zalatwil pan sobie skierowanie".Poczułem się jak jakiś oszust,jak by mi ktoś napluł dosłownie w twarz,ale odpowiadam: "Pan doktor zalecił gastroskopię,prosił żebym załatwił skierowanie i nic nie wspominał,że to ma być badanie prywatne,jeśli mam płacić to po co skierowanie??? i nigdy w moich sprawach nie dzwoni żadna kobieta,zawsze wszystko załatwiam sam,jestem zdziwiony.A pielęgniarka na to: ja wierzę w to co mi doktor mówił,niech pan sobie zejdzie do rejestracji i zarejestruje to skierowanie jak już pan przyszedł.Czy ktoś z was po takim zachowaniu byłby w stanie dalej sie leczyć u takich ludzi??? Poszedłem stamtąd potraktowany dosłownie jak śmieć.Reszte oceńcie sami,jeśli chcecie iść do lekarza,którego zrozumiecie co piąte słowo,który myli pacjentów i słyszy kobiece głosy,oraz wypisuje leki za prawie 300 złotych,które mi wcale nie pomogły to powodzenia.Robert S.nazwisko mogę podać w każdej chwili bo wszystko to co napisałem jest prawdą.Wstyd i hańba Panie doktorze Stawik!!!!

05.03.2013

Jest to bardzo miły lekarz, podchodzi do sprawy na poważnie i nie owija w bawełnę. W dodatku ma poczucie humoru :-)

01.02.2013

Ja niepolecam od dłuższego czasu choruje na problemy żołądkowe i nic mi nie pomogło cały czas mam chory żołądek i dalej się męcze szukam innego lekarza może mnie wyleczy bo już nie mam sił.

29.12.2012

Po wizytach u trzech innych lekarzy trafiłem do p. doktora z ogromnymi bólami żołądka, a dzięki trafnej decyzji i dobranemu leczeniu od miesiąca wreszcie funkcjonuję normalnie, dziękuję i polecam

15.04.2012

Kompetentny,duża wiedza i praktyka,badzo przyjazny pacjentowi

Kompetentny,duża wiedza i praktyka,badzo przyjazny pacjentowi

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Legnica"?

None
Galaktyczna 2/4
Legnica

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CARDIAMED"
Grunwaldzka 7

Dworcowa 7 lok. 11