Krzysztof Stawik

Legnica
51,201700416,15550360 76 862 87 68

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
10 opinii

TEN LEKARZ TO SZCZYT BEZCZELNOSCI Z JAKIM SIE SPOTKALEM WSROD LEKARZY - PODCZAS WYZYTY OGLADA SOBIE FILMIKI PORNOGRAFICZNE A PACJENT TLUMACZY Z CZYM PRZYSZEDL - KAZE SIE POLOZYC I POCZEKAC I DALEJ OGLADA. ZA TAKIE PODEJSCIE POWINNI SKRESLAC Z LISTY LEKARZY! A TO BYLA WIZYTA PRYWATNA!

Jest to bardzo miły lekarz, podchodzi do sprawy na poważnie i nie owija w bawełnę. W dodatku ma poczucie humoru :-)

Ja niepolecam od dłuższego czasu choruje na problemy żołądkowe i nic mi nie pomogło cały czas mam chory żołądek i dalej się męcze szukam innego lekarza może mnie wyleczy bo już nie mam sił.

Po wizytach u trzech innych lekarzy trafiłem do p. doktora z ogromnymi bólami żołądka, a dzięki trafnej decyzji i dobranemu leczeniu od miesiąca wreszcie funkcjonuję normalnie, dziękuję i polecam

Kompetentny,duża wiedza i praktyka,badzo przyjazny pacjentowi

To naprawdę lekarz z powołania. Bardzo rzetelnie analizuje wyniki badań i z wielką uwagą słucha pacjenta. Pan doktor pomógł wyzdrowiec mnie i mojemu dziecku. Posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam doktora Stawika wszystkim.

SZKODA SŁÓW I KASY KOLEJNY PAN DOKTOR TRAKTUJACY PACJENTÓW JAK ZŁO KONIECZNE

Poszłam do pana Stawika, ponieważ kilka osób mi go poleciło. Nie zawiodłam się - jest konkretny i rzeczowy, wysłucha, wytłumaczy, doradzi. Mało tego, ma w gabinecie usg, więc od razu można zrobić. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z wizyt u niego. Jedynym minusem jest czekanie przed jego gabinetem - ponieważ z większością pacjentów siedzi dłużej niż się zakłada, na swoją kolej trzeba czasami czekać jakieś 1-2 godziny (od godz, na którą jest się zarejestrowanym), ale nie można mieć wszystkiego :)

Zgubił moje wyniki bałaganiarz,pomimo ,że przypominałem o terminie naszego spotkania wyników nie miał .Nieładne to bylo z jego strony.Co prawda jakby przepraszał , ale wielkiej skruchy to nie było.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca pacjentowi wiele czasu. Nie leczy stereotypowo, stara się znaleźć problem. U mojego syna zdiagnozował zapalenie wyrostka robaczkowego mimo nietypowych objawów (lekarze w szpitalu mieli z tym problemy)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny