lekarz Krzysztof Szachta

Pan Doktor Szachta to lekarz z powołania, wspaniały jako lekarz i człowiek. Zespół Pana Doktora na sali operacyjnej również miły i profesjonalny . Opieka całego personelu w szpitalu MATOPAT wzorowa pełna kultury i troski o pacjenta. Dziękuję serdecznie Krzysztof B. 7.12.2022

Lekarz o najwyższej klasie odpowiedzialności , empatii do pacjenta , profesjonalny , wzór do naśladowania nie tylko dla młodszych kolegów.Szpital Matopat wzorowy w zakresie pobytu pacjenta . dwie operacje udane w rewelacyjny sposób. pozdrawiamy , polecamy , dziękujemy. Adam P wraz żoną Małgorzatą P

dwie operacje udane w rewelacyjny sposób.
pozdrawiamy , polecamy , dziękujemy. Adam P wraz żoną Małgorzatą P

Pan Doktor Szachta to lekarz z prawdziwego powołania, powinien być wzorem do naśladowania dla innych lekarzy, najwyższy profesjonalizm, po prostu wspaniały lekarz i człowiek. Cały zespół Pana Doktora na sali operacyjnej również wspaniały. Pacjent jest najważniejszy. Opieka całego personelu w szpitalu MATOPAT wzorowa, pełna kultury i troski o pacjenta, z uśmiechem na twarzy. Nie sądziłam że tak może wyglądać pobyt w szpitalu. Byłam w celu wykonania cholecystektomii laparoskopowej kamica pęcherzyka żółciowego dnia 19.09.2013r. Dziękuję serdecznie.Wiesława.W.

Pan Doktor Szachta to lekarz z prawdziwego powołania, powinien być wzorem do naśladowania dla innych lekarzy, najwyższy profesjonalizm, po prostu wspaniały lekarz i człowiek. Cały zespół Pana Doktora na sali operacyjnej również wspaniały. Pacjent jest najważniejszy. Opieka całego personelu w szpitalu MATOPAT wzorowa, pełna kultury i troski o pacjenta, z uśmiechem na twarzy. Nie sądziłam że tak może wyglądać pobyt w szpitalu. Jestem po operacji 6 dni i czuję się super. Gorąco polecam. Pacjentka z Włocławka.

Lekarz z powołania, najwyższy profesjonalizm! Opieka w szpitalu MATOPAT wzorowa!

Byłam pacjentką dr Szachty. Kultura, profesjonalizm to opinia, która mówi sama za siebie. Mimo faktu, że moja wizyta i zabieg refundowane były z NFZ byłam traktowana jak człowiek. Teresa z Grudziądza

Byłam pacjentką dr Szachty.
Kultura, profesjonalizm to opinia, która mówi sama za siebie.

Doktor Szachta jest wybitnym fachowcem, człowiekiem wielkiego serca, dla niego liczy się tylko dobro pacjenta.Szczerze polecam tego lekarza. Jerzy Wojtasik.

Bardzo profesjonalny lekarz. Polecam. Cztery dni temu p. doktor usunął mi woreczek żółciowy, czuję się bardzo dobrze.

wzór dla lekarzy i do naśladowania.Idealny dla pacjenta

wzór dla lekarzy i do naśladowania.Idealny dla pacjenta

wspaniały lekarz!Uratował mnie ze szponów śmierci. Nigdy mu tego nie zapomnę.Polecam wszystkim z czystym sumieniem.