lekarz Krzysztof Szpejankowski

Niestety ja również nie mogę polecić . Tak samo sugerowałam się dobrymi opiniami i się zawiodłam . W trakcie sytuacji zagrażającej ciąży zostałam zostawiona na pastwę losu , nie było szans na kontakt z Panem Doktorem . Byłam zmuszona zmienić lekarza . Odradzam zdecydowanie

Zgadzam się z innymi opiniami, iż lekarz bardzo miły. Lecz chyba lepiej gdy lekarz jest dokładny, a nie miły. W moim przypadku podczas prowadzenia ciąży przez cały jej okres trwania nie wykrył wady rozszczepu wargi u dziecka. Wady, która jest widoczna od początku ciąży i powinna być zauważona od pierwszych usg. Lekarz przez wszystkie badania, mimo iż były wykonywane także w jego prywatnym gabinecie zdaję się nie wykonywał ich dokładnie. Ja wybrałam tego lekarza ze względu na dobre opinie, więc zostawiam swoją, żeby dobrze się zastanowić przed wyborem tego lekarza.

Niestety nie mogłam liczyć na pomoc Pana doktora w czasie ciąży , gdy zaczęłam krwawić . Brak kontaktu z lekarzem . Bardzo sie zawiodłam , bo sugerowałam sie pozytywnymi opiniami z internetu i Facebooka . Nie polecam

Chodziłam do doktora Szpejankowskiego i niestety pomimo że tak jak piszecie to bardzo miły człowiek jednak jego podejście do niektórych rzeczy jest zbyt swobodne. Tłumaczenie że czasem coś się zdarza nie podając powodu i nie szukając przyczyny jest dla mnie troszkę zbyt lekkim podejściem do tematu. To dobry lekarz jeżeli nic się nie dzieje. Jak najbardziej polecam go na pierwszą wizytę bo naprawdę będziecie zadowolone.

Bardzo żałuję że zaufałam temu lekarzowi. Prowadził moją ciąże i przez to że nie zauważył pewnych nieprawidłowości przeszłam CC w 7 miesiącu. Gdyby nie to że w byłam w szpitalu słowa położnej " Patrzyłabym z moim dzieciątkiem na wszystkich z góry". Bycie miłym w tym zawodzie nie wystarczy.

Polecam wszystkim a zwłaszcza na pierwszą wizytę

Polecam wszystkim a zwłaszcza na pierwszą wizytę

Byłam we wtorek w tamtym tygodniu i jestem mega zadowolona . Pan Krzysztof ma naprawdę świetne podejscie. Stres związany z wizytą odrazu schodzi.Odpowiada na wszystkie pytania z ogromną dokładnością .To jest po prostu "LUDZKI LEKARZ" POLECAM WSZYSTKIM - ja napewno tam wrócę =) ul. Zenitowa 15 (budynek Primadent )

POLECAM WSZYSTKIM - ja napewno tam wrócę =)

ul. Zenitowa 15 (budynek Primadent )

Bardzo miły i konkretny lekarz, przy tym delikatny i kompetentny, nie zbywa pacjetek, poświęca im dużo czasu. Jestem bardzo zadowlona z wizyty. Gorąco polecam, uważam, że jeden z najlepszych na podkarpaciu. Ma wszystkie cechy, jakie powinien mieć dobry ginekolog.

Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny lekarz.

Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny lekarz.

To jedyny świetny lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam!!! Właśnie prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji tego lekarza. Bardzo miły, sympatyczny i spokojny lekarz. Wszystko omawia z detalami i poświęca sporo czasu dla pacjentki. uratował zagrożoną ciążę mojej siostry i jestem jej wdzięczna że mi go poleciła. Teraz ja z czystym sumieniem polecam dr. Szpejankowskiego wszystkim kobietom!!!