lekarz Krzysztof Tura

Chirurg ogólny, Ortopeda

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Operował mojego tatę. Wypisał go do domu po operacji wymiany biodra, gdzie w dniu wypisu okazało się że tata nagle ma problemy z mówieniem. Pan Tura nie widział za bardzo problemu, ale stwierdził że jeszcze jedną dobę go przetrzyma i zobaczy. Następnego dnia wypisał go do domu, chociaż okazało się że mowa się nie polepszyła i doszły spuchnięte nogi i ręce. Okazało się że czymś został zainfekowany, trafiło to do nerek które rozniosły to do mózgu. Musiał mieć dializy. Gdybym nie zwróciła lekarzowi uwagi, że chyba coś jest nie tak, to wypisałby tatę do domu i nie wiem co by się stało.

Jako biegły lekarz zupełnie się nie sprawdza jest wręcz niebezpieczny , zamiast przeprowadzić badanie , może złamać kręgosłup , badając kręgosłup , znienacka wiesza się na głowie badanego bez uprzedzenia,co u mnie doprowadziło do tyłozmyku. A badając kolana - nie ogląda zdjęć , i nie czyta opini specjalistów , tylko na podstawie macania rekoma - wydaje wyrok jako biegły - którego już nikt nie podważy.

Pan dr. nie posiada specjalizacji z zakresu Medycyny Pracy a wydaje opinie do Sądu jako biegły o zdolności do pracy jeśli tylko taką opinie otrzymacie zgłaszaj zastrzeżenia. Bo Sąd uzna opinie.

Potwierdzam już przez innego pacjenta dodaną opinię o słabości w przypadku porażki. Wobec nie udanej operacji z oczywistej winy Pana doktora nie stanął na wysokości zadania z wytłumaczeniem się oraz co najmniej przeprosinami. Nie polecam , a szczególnie w przypadku porażki podczas operacji zatraca honor i kulturę. Oby takich błędów popełniał jak najmniej.

Oby takich błędów popełniał jak najmniej.

Nie jestem i nie byłem pacjentem Pana doktora, ale pacjentką była i jest moja mama. Pan dr dwukrotnie ją operował po złamaniu kości udowej wstawiając endoprotezy. W obu przypadkach operacja dała pozytywne rezultaty pomimo znacznego wieku mamy, bo ma 88 lat. Pan dr udzielał mi wszystkich informacji dotyczących stanu zdrowia oraz dalszego leczenia w ramach rehabilitacji poszpitalnej. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia oraz kontaktu z doktorem. Zaznaczam, że mama korzysta z opieki lekarskiej dr Tury tylko w ramach NFZ, a nie prywatnie

Jako młody lekarz był bardzo dobry pracował wtedy na uniwersyteckiej dzięki niemu mam sprawną nogę . A teraz leczę się u pana doktora na kręgosłup . Świetny fachowiec .POLECAM

Bardzo dobry lekarz,czekam na operacje u niego na alloplatyke oby dwoch stawow kolanowych.W Wąbrzeźnie byl jako lekarz i mial bardzo dobra opinie od pacjentow.

***bardzo dobry lekarz ortopeda,spacjalista,cierpliwy spełnił moje oczekiwania w leczeniu długofalowym.Pacjenci z wspólnej sali szpitalnej mają takie same zdanie.

w moim przypadku stanowczo się nie udało i nie miał odwagi stanąć z tym problemem prosto w oczy. Więc jest człowiekiem w przypadku porażki słabym nie mającym odwagi cywilnej stanąć wobec swoich błędów i nie kompetencji.

Godny zaufania .leczę się u niego już ponad 10 miesięcy i jest szansa ogromna na normalne chodzenie czego nie dawali mi inni lekarze. polecam