lekarz Krzysztof Tura

Chirurg ogólny, Ortopeda

Opinii12

Jerzy

19.05.2015

Nie jestem i nie byłem pacjentem Pana doktora, ale pacjentką była i jest moja mama. Pan dr dwukrotnie ją operował po złamaniu kości udowej wstawiając endoprotezy. W obu przypadkach operacja dała pozytywne rezultaty pomimo znacznego wieku mamy, bo ma 88 lat. Pan dr udzielał mi wszystkich informacji dotyczących stanu zdrowia oraz dalszego leczenia w ramach rehabilitacji poszpitalnej. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia oraz kontaktu z doktorem. Zaznaczam, że mama korzysta z opieki lekarskiej dr Tury tylko w ramach NFZ, a nie prywatnie

magda

18.02.2015

Jako młody lekarz był bardzo dobry pracował wtedy na uniwersyteckiej dzięki niemu mam sprawną nogę . A teraz leczę się u pana doktora na kręgosłup . Świetny fachowiec .POLECAM

Joanna Kokoszyńska

03.04.2014

Bardzo dobry lekarz,czekam na operacje u niego na alloplatyke oby dwoch stawow kolanowych.W Wąbrzeźnie byl jako lekarz i mial bardzo dobra opinie od pacjentow.

Anonim

16.11.2012

***bardzo dobry lekarz ortopeda,spacjalista,cierpliwy spełnił moje oczekiwania w leczeniu długofalowym.Pacjenci z wspólnej sali szpitalnej mają takie same zdanie.

Anonim

01.01.2012

w moim przypadku stanowczo się nie udało i nie miał odwagi stanąć z tym problemem prosto w oczy. Więc jest człowiekiem w przypadku porażki słabym nie mającym odwagi cywilnej stanąć wobec swoich błędów i nie kompetencji.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Toruń"?

Gabinety Specjalistyczne DOKTOR
Podgórna 12