dr Krzysztof Widerkiewiczdr Krzysztof Widerkiewicz - zdjęcie profilowe

dr Krzysztof Widerkiewicz

Medycyna estetyczna

Jestem dyplomowanym, certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz neurologiem. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce od 1995 roku zacząłem stosować botox. Od 1999 roku zajmuję się wyłącznie medycyną estetyczną. Szkolę lekarzy z podstawowych i zaawansowanych technik medycyny estetycznej.

Profesjonalista , Pan Doktor dał mi wiarę w siebie mimo wielu przejść, (choroby) cudowny człowiek, który dał mi siłę do działania, który sprawił że znów się uśmiecham, bo tego uśmiechu nie było, dziękuję, dziękuję, ♥️

Korzystam juz od kilku lat, głównie botoks i raz korekta bruzdy miedzy brwiami (efekt do dziś, mimo że minęło kilka lat). Bezboleśnie, naturalnie i zawsze na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Ufam całkowicie i gorąco polecam Dr. Widerkiewicza

Właśnie wróciłam z zabiegu u Pana Doktora. Pełen profesjonalizm,kultura osobista, wzorowe podejście do pacjenta i bezboleśnie.Lekarz na szóstkę. Gorąco polecam!!! Małgorzata

lekarz jest bardzo profesjonalny i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. a fakt że posiada Certyfikat Lekarzy Medycyny Estetycznej potwierdza jego profesjonalizm ;)

Witam Pan Doktor Krzysztof Widerkiewicz to rewelacyjny lekarz korzystam się z jego usług kilko razy i zawsze byłam zadowołona - robiłam sobie oczy, ostatnio odświeżyłam kontur ust, to wspaniale przeprowadzony zabiegi. Zawsze wrócę do tego lekarza, polecam naprawdę!

Witam

z Usług Pana Doktora korzystam już kilka lat - robiłam sobie oczy, ostatnio odświeżyłam kontur ust. Efekty są zawsze bardzo satysfakcjonujące, widoczne ale bardzo naturalne. Po każdej wizycie poprawiają mi się morale, czuję się super atrakcyjna, mąż co chwilę mówi, że jestem piękna, a znajomi w błysku oka doszukują się drugiego dna. Polecam

zabieg nieudany.OGOLNIE NIE JESTEM ZADOWOLONA,NIE BYLO EFEKTU.

zabieg nieudany.OGOLNIE NIE JESTEM ZADOWOLONA,NIE BYLO EFEKTU.

rewelacyjny lekarz przyjezdza do bydgoszczy i dzieki temu juz nie musze szukac lekarza ,ktory doskonale zna sie na tym co robi . dzieki i do zobaczenia po wakacjach panie doktorze.

rewelacyjny
lekarz
dzieki i do zobaczenia po wakacjach panie doktorze.

U pana Krzysztofa powiększałam usta preparatem do nadawania objętości ustą, efekt zabiegu jest fenomenalny a co najważniejsze samo wstrzykiwanie kwasu bezbolesne. Super lekarz, bardzo polecam bo naprawdę warto. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem specjalisty to już znalazłaś. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie w Warszawie( a byłam już u niejednego). Szczerze polecam!! Pozdrawiam. Agnieszka

Profesjonalizm, wiedza i kompetencja w jednym. Tylko polecać, a sama wrócę na 100%!!!!!!