lekarz Krzysztof Wienzek

Ortopeda, Traumatolog

anonim

05.02.2016

Polecam z czystym sumieniem. Doskonały specjalista, trafnie stawia diagnozę, dokładnie tłumaczy, konkretny i przede wszystkim ludzki!

anonim

17.12.2015

Lekarz godny polecenia! uprzejmy, potrafi poświęcić czas, dokładnie tłumaczy, pyta. Lekarz z powołania!

Malgorzata

16.02.2015

Jestem zadowolona z prowadzonego leczenia, bardzo dokladne badanie na każdej wizycie.Opis leczenia jasny dla pacjenta.Polecam

ANONIM

04.09.2014

Bardzo fajny lekarz uchronił mnie przed operacją pięty.Zalecił leki i dokładnie obejrzał.Warty polecenia

Anonim

25.04.2013

Mam mieć operację i chciałam skonsultować się w tej sprawie z innym lekarzem niż ten do którego chodzę. Doskonały specjalista, postawił bezbłędną diagnozę na podstawie własnych testów i przeglądu płyty rezonansu magnetycznego (nie z opisu dołączonego do płyty), dokładnie przedstawił zakres działań operacyjnych, miał dla ...

Doskonały specjalista, postawił bezbłędną diagnozę na podstawie własnych testów i przeglądu płyty rezonansu magnetycznego (nie z opisu dołączonego do płyty), dokładnie przedstawił zakres działań operacyjnych, miał dla mnie czas i konkretne propozycje dalszego leczenia. I bardzo ważna rzecz na podstawie której oceniam uczciwość lekarzy: WYDAJE paragon fiskalny za wizytę :-)). Polecam wszystkim tego lekarza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Mikołów"?

Szpital Miejski Murcki w Katowicach Odział Urazowo- Ortopedyczny

Żwirki i Wigury 32
None
ulica Żwirki i Wigury 37c/30
Mikołów

Szpital Św. Józefa Sp.z.o.o.
ORKANA 27

Niedurnego 50d
Ruda Śląska
Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
None
Orla 6
Ruda Śląska
ZESPÓŁ PORADNI LEKARSKICH DAMAR SP. J.
Przedszkolna 6
Ruda Śląska
Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4