Krzysztof Wienzek

Mikołów
50,166216118,9046140 32 322 27 96

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
13 opinii

Bardzo fajny lekarz uchronił mnie przed operacją pięty.Zalecił leki i dokładnie obejrzał.Warty polecenia

Mam mieć operację i chciałam skonsultować się w tej sprawie z innym lekarzem niż ten do którego chodzę. Doskonały specjalista, postawił bezbłędną diagnozę na podstawie własnych testów i przeglądu płyty rezonansu magnetycznego (nie z opisu dołączonego do płyty), dokładnie przedstawił zakres działań operacyjnych, miał dla mnie czas i konkretne propozycje dalszego leczenia. I bardzo ważna rzecz na podstawie której oceniam uczciwość lekarzy: WYDAJE paragon fiskalny za wizytę :-)). Polecam wszystkim tego lekarza.

JESTEM W TRAKCIE LECZENIA ,WIĘC OPINIE WYDAM PO LECZENIU

ZUS-owski parobek! na dobre oko ocenił moją zdolność. może to cudotwórca?!

Jestem bardzo zadowolona, jako jedyny lekarz ortopeda zdiagnozował chorobę kolan (inni twierdzili, że to normalne), gdyby nie on za parę lat musiałabym zainwestować w endoprotezę. POLECAM!

Lekarz wzbudza zaufanie, ma odpowiednie podejście do pacjentów. Szkoda , że tak trudno się do niego dostać.

Najlepszy lekarz ortopeda z jakim miałam kontakt. Kompetentny, uprzejmy i przede wszystkim ludzki. Polecam!!

Uważam,że jest to najlepszy specjalista w tej dziedzinie jakiego do tej pory poznałam. Wiele razy bardzo mi pomógł i mam do niego zaufanie. Cała moja rodzina korzysta z jego opieki. POLECAM!!!

Świetny lekarz. Mam do niego ogromne zaufanie. Jest specjalistą w swojej profesji.

Wspaniały człowiek i lekarz przede wszystkim.Mogę zdecydowanie powiedzieć,że uratował mi życie.Było to jakiś czas temu ale jestem mu za to bardzo wdzięczna.

w 2003 leczyłem się i miałem zabieg artroskopii u niego. do dzis wszystko ok. nawet biegam gram w pilke. nie wiem jaki jest dzis

Jest orzecznikiem PZU dla innych ma zero czau

Bardzo dobry lekarz!!! Tylko takich więcej.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny