lekarz Krzysztof Wienzek

Ortopeda, Traumatolog

Polecam,lekarz godny polecenia,super podejście do pacjenta,bardzo dokładnie robione usg,sporo czasu poświęca pacjentowi

Polecam z czystym sumieniem. Doskonały specjalista, trafnie stawia diagnozę, dokładnie tłumaczy, konkretny i przede wszystkim ludzki!

Jestem zadowolona z prowadzonego leczenia, bardzo dokladne badanie na każdej wizycie.Opis leczenia jasny dla pacjenta.Polecam

Bardzo fajny lekarz uchronił mnie przed operacją pięty.Zalecił leki i dokładnie obejrzał.Warty polecenia

Mam mieć operację i chciałam skonsultować się w tej sprawie z innym lekarzem niż ten do którego chodzę. Doskonały specjalista, postawił bezbłędną diagnozę na podstawie własnych testów i przeglądu płyty rezonansu magnetycznego (nie z opisu dołączonego do płyty), dokładnie przedstawił zakres działań operacyjnych, miał dla mnie czas i konkretne propozycje dalszego leczenia. I bardzo ważna rzecz na podstawie której oceniam uczciwość lekarzy: WYDAJE paragon fiskalny za wizytę :-)). Polecam wszystkim tego lekarza.

JESTEM W TRAKCIE LECZENIA ,WIĘC OPINIE WYDAM PO LECZENIU

JESTEM W TRAKCIE LECZENIA ,WIĘC OPINIE WYDAM PO LECZENIU

ZUS-owski parobek! na dobre oko ocenił moją zdolność. może to cudotwórca?!

ZUS-owski parobek! na dobre oko ocenił moją zdolność. może to cudotwórca?!

Jestem bardzo zadowolona, jako jedyny lekarz ortopeda zdiagnozował chorobę kolan (inni twierdzili, że to normalne), gdyby nie on za parę lat musiałabym zainwestować w endoprotezę. POLECAM!

Lekarz wzbudza zaufanie, ma odpowiednie podejście do pacjentów. Szkoda , że tak trudno się do niego dostać.

Najlepszy lekarz ortopeda z jakim miałam kontakt. Kompetentny, uprzejmy i przede wszystkim ludzki. Polecam!!