dr n. med. Krzysztof Wojcieszek

Spotkałam na swojej drodze prawdziwego ANIOLA...bez żadnej przesady! Miałam straszne problemy z zajsciem w ciaze pozniej z jej donoszeniem i gdyby nie wiedza,praktyka a przede wszystkim cierpliwosc do marudnej pacjenki:)Pana doktora - nie byloby moich wspanialych dziewczynek.Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkich takiego ANIOLA na swej drodze.Beata O.

Rewelacyjny Doktor :) Prowadził moją ciąże, która nie przebiegała prawidłowo, ale mimo to udało mu się uratować dziecko. Dziś cieszę się razem z mężem naszym pół rocznym synkiem :) Kompetentny, uprzejmy i z poczuciem humory, Pan doktor Wojcieszek pomoże każdej pacjentce poświęci jej sporo czasu :) Gorąco polecam każdej kobiecie. Dodam tylko iż miałam to szczęście być słuchaczką na wykładach Pana doktora Wojcieszka :)

DR.K.Wojcieszek prowadził moja,zagrozona ciąże. Dzis mam zdrową,wspaniała córke. Polecam w 100 % pacjentką w ciąży oraz tym,które potrzebują dobrego specjalisty w sprawach ginekologicznych.

Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza. 100% profesjonalista , pacjentka nie jest skrępowana podczas wizyty, potrafi udzielić wyczerpującej odpowiedzi na pytania. Nie naciąga na niepotrzebne koszta. Pan Wojcieszek prowadził moją ciąże, zjawiłam się u niego pełna obaw po wizycie u innego specjalisty, on odratował sytuację i w czerwcu urodziłam zdrową córeczkę.

Pan dr prowadzi moja pierwszą ciążę, godny polecenia. Wizyta bez US 60 zł, z USG 100zł, cytologia 30z, badania 4d prenatalne 200zł. Odpowiada na wszystkie pytania, jest cierpliwy i zabawny. Ja osobiście polecam

Po 12 latach biegania po niekompetentnych konowałach którzy upewniali mnie , ze nigdy nie będę matką trafiłam w zeszłym roku do dr Wojcieszka. Miesiąc puźniej byłam w ciąży. Dziś z mężem jesteśmy najszczęśliwszymi na świecie rodzicami 2,5 miesięcznej córeczki. Dr Wojcieszek to wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz.

Świetny lekarz, wspaniały człowiek i znakomity wykładowca,akurat miałam takie szczęście,że byłam jego słuchaczką. Polecam tego lekarza.

Super lekarz, polecam szczególnie do prowadzenia ciąży. Dzięki niemu urodziłam już dwoje zdrowych dzieci. Sympatyczny, ma poczucie humoru, uprzejmy, a przede wszystkim kompetentny. Zawsze wszystko tłumaczy jeśli się zapytam. Szkoda tylko, że przy zwykłej wizycie nie robi usg, tylko osobno w cenie wizyty, ale przynajmniej robi je dłużej i dokładnie. Z wagą i wielkością moich dzieci trafił idealnie. W razie poważnych problemów zdrowotnych przyjmuje natychmiast i jeśli trzeba sam szuka i kieruje do innego specjalisty. Polecam!

60 zł bez USG, ktore kosztuje drugie tyle. Po wizycie czułam sie bardziej niepewnie jak przed nią... Wszytskie obawy jakie miałam, przedstawilam mu, a on zamiast jakos mnie wspomoc, tylko mnie nastraszyl, ze moje dziecko moze miec Downa (bo palilam, zanim dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy). Nie polecam.

Polecam wszystkim kobietom tego lekarza. Pan doktor Wojcieszek to nie tylko znakomity lekarz, to również przyjaciel. Mimo to, że od pięciu lat nie mieszkam na Śląsku, regularnie odwiedzam Pana doktora w Zabrzu, ufam tylko jemu i jego profesjonalizmowi.