lekarz Krzysztof Woźniak

Psychiatra

Leczę się u Pana Doktora 5 lat początek był trudny ponieważ nie zdecydowałem się na pobyt na oddziale ale wkońcu to nastąpiło i Pan Woźniak dobrał leki. Skuteczność jest potwierdzona długością leczenia w Zielonej Górze byłem u 6 psychiatrów i uważam Dr Woźniaka za najlepszego specjalistę. Może wydawać się powściągliwy ale słucha i dobiera właściwą terapie. Sprawił moje życie godniejszym!

Leczyłem się u tego lekarza przez prawie 5 lat. Fakt wizyty krótkie, lecz kto lubi długo siedzieć u lekarza. Jak dla mnie najlepszy psychiatra w województwie Lubuskim. Bardzo dobrze dobiera leki. Wyciągnął mnie z bardzo ciężkiej choroby, lecz wciąż zażywam leki przepisane przez lekarza w dawce terapeutycznej. Bez nawrotów przez długie lata. Lekarz godny polecenia. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Polecam wszystkim wizytę u Pana Krzysztofa Woźniaka. Mama od kilku miesięcy chorowała na ciśnienie tętnicze, którego wartość wynosiła ponad 200. Kończyło to się pogotowiem i leżeniem na SOR. Leżała tydzień czasu w szpitalu w Nowej Soli na wewnętrznym, przyczyn ciśnienia nie znaleziono. W szpitalu ciśnienia nagle nie było, po powrocie do domu ciśnienie znowu zaczęło rosnąć. Jedna wizyta u Pana doktora i przepisane leki zdziałały cuda, podwyższonego ciśnienia nie ma wcale. Lekarz ten uratował życie mojej mamie. Polecam wszystkim, nie omijajcie tego gabinetu w Aldemedzie w Zielonej Górze. Wszyscy szukamy pomocy u innych lekarzy a omijamy psychiatrę, a tam powinniśmy udać się najpierw ze względu na czasy w jakich żyjemy.
Agnieszka

lekarz tragedia. szybko szybko i nastepny. ciezko sie z nim skontaktowac w momencie kiedy jest naprawde potrzebny. stanowczo odradzam, to nie jest jego powolanie

Wracam w tym tygodniu z podkulonym ogonem /jak ktorys napisał z pacjentow /do dr Wożniaka.Ostatnio korzystałam przez lata z porad innego lekarza w Zarach.Jest zle

leczyłam się u tego Pana prywatnie. 2 razy w miesiącu płaciłam po 100 zł, a pan zadawał mi stereotypowe pytanie o samopoczucie i na tym koniec. Poza tym dużym dyskomfortem jest czas wizyty- 15 minut i koniec- potem następny pacjent. Nie polecam tego lekarza. Nie potrafił zdiagnozować problemu i niewiele go to interesowało.... Jako terapię sugerował natomiast zwolnienie się z pracy, w której upatrywał źródła moich problemów....

Nie polecam tego lekarza ,niewiem czy on powinien leczyć ludzi psychicznie chorych którzy na prawde potrzebują pomocy,to ten lekarz nie interesuje się nie pacjetem i jego chorobą i jak pomóc choremu to odesyła do innego lekarza ..A dokładnie jego słowa prosze sobie innego lekarza znaleść...A kto mleczy się już 10 lat to też już świadczy o postepie jego leczenia.

Bardzo nam pomógł, godny polecenia, kompetentny.

Bardzo nam pomógł, godny polecenia, kompetentny.

Moim zdaniem bardzo mało poświęca czasu na rozmowę , na wyjaśnianie czym jest depresja i co w danym przypadku jest jej przyczyną. Nie uczy jak samemu sobie pomóc ,skupia się wyłącznie na farmakoterapii.

Leczę się u Pana doktora już 8 lat. Ufam mu i widzę efekty leczenia. Zawsze mi pomógł i mogłam na niego liczyć w każdej trudnej chwili. Polecam każdemu :)