lekarz Krzysztof Zając

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Nie ma takich słów którymi mogłabym wyrazić swoją wdzięczność Panu Doktorowi. Kilka tygodni temu przeprowadzał u mnie dość poważną operację usunięcia tarczycy. Efekt...sprawnie przeprowadzona operacja, mała blizna a co najważniejsze WSPARCIE. Spokój, empatia i dobre słowo Pana Doktora sprawiło że przeszłam przez to wszystko bez stresu. Jestem młodą osobą i to było moje pierwsze ,,spotkanie'' ze służbą zdrowia...ku mojemu zdziwieniu pozytywne ale tylko dzięki dr Zającowi. Interesował się moim samopoczuciem zarówno przed operacją jak i po, odpowiadał na wszystkie maje pytania, rozwiewał wątpliwości. To wspaniały specjalista i świetny człowiek. Z całego serca dziękuje i polecam wszystkim tego lekarza.

Tata był u tego lekarza i bardzo sobie chwalił jego podejscie do sprawy, nie jest on typem lekarza, który próbuje pozbyc sie pacjenta.

odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu

odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu

Rewelacyjny lekarz. Ma świetne podejście zarówno do dziecka jak i dorosłego.Polecam:)

dobry lekarz który szybko i profesjonalnie pomaga.

dobry lekarz który szybko i profesjonalnie pomaga.

lekarz pierwszej klasy. Zabieg usuniecia znamienia wykonal bezbolesnie. Bardzo sympatyczny człowiek.Polecam jak najbardziej!!

Lekarz, ktory nie zapomnial o zlozonej przysiedze. Z wielkim poswieceniem oraz zaangazowaniem sluzy choremu-takich lekarzy potrzeba Polsce.

wspanialy czlowiek i lekarz,dzieki ktoremu mam noge.

wspanialy czlowiek i lekarz,dzieki ktoremu mam noge.

Naprawdę polecam, świetny specjalista.

Naprawdę polecam, świetny specjalista.