dr Krzysztof Zieliński

Niesamowity człowiek i lekarz. W trakcie diagnozy i leczenia całkowite zaufanie do kompetencji dało od razu upragnione rezultaty. Ogromna wiedza, cierpliwość, pewność decyzji i działania. Wszystko zakończone sukcesem!!!

Świetny lekarz. Jestem pod jego opieką z ciążą bliźniaczą. Kompetentny, życzliwy i słucha pacjenta. Poświęca tyle czasu ile trzeba.

Porażka, lekarz lekceważący i liczący tylko na kasę, poszłam do niego po 3 nieudanych ciążach będąc w czwartej, stwierdził że nie wie co ze mną zrobić, jak już trzy razy się nie udało to teraz pewnie też się nie uda i nie ma sensu dawać mi żadnych leków... Co za lekarz nawet nie próbuje ratować ciąży?? Na szczęście trafiłam do kogoś innego, dostałam leki i jak na razie jest wszystko dobrze. Szczerze nikomu nie polecam tego lekarza... Ceni się strasznie a wogole nie obchodzi go los pacjentki i w tym wypadku jej dziecka.

Świetny lekarz, życzliwy człowiek, podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem do pacjentki a przy tym świetny specjalista w swojej dziedzinie.

Rewelacyjny lekarz,sympatyczny, kompetentny. Wszystko dokładnie wyjaśnia, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Polecam z powodu wiedzy, umiejętności, podejścia do pacjenta.

Pan doktor jest lekarzem jakiego szukałam i jakich mało w dzisiejszym świecie. Poświeca max czasu, dokladnie wszystko tlumaczy, pełen profesjonalizm w podejsciu do pacjentki i jej problemu. A tak na marginesie ma gabinet prywatny w Elblągu- ktos wczesniej pytał

Lekarz godny polecenia! Wysłucha, doradzi, i jeśli jest możliwość kieruje na badania refundowane. Cierpliwie i "prostym językiem" tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie, wyprzedzając o kilka miesięcy do przodu. Po 10-ciu latach leczenia niepłodności przez wielu lekarzy, jako pierwszy znalazł u mnie przyczynę. Najlepszy lekarz w INVICTA!

Świetny lekarz o czym swiadczą do niego kolejki. Dziś chciałam się zarejestrować,tj. 29.04.2013 to najbliższy termin jest na lipiec....

A gdzie mieści się jego gabinet prywatny ?

A gdzie mieści się jego gabinet prywatny ?

Lekarz godny polecenia. Do żadnego innego lekarza nie chodzę z taką przyjemnością jak do niego. Kompetentny, solidny i wzbudza zufanie