dr n. med. Krzysztof Zimmer

Gość jest świetny wyleczył mnie z pękniętych łąkotek bez żadnej operacji jednak dał mi ultimatum albo odrazu operacja albo 9 miesiecy bez treningów no wybrałąm oczywiście to drugie ale podszedł bardzo idnywidualnie do mnie i do mojego problemu i po 9 miesiącach od początku ułożył mi treninig tak by nie nastąpił nawrót. poleca również go mój tato ponieważ bez względu na to czy widzi zdjęcie czy rezonans czy nie zawsze stawia trafną diagnoze i do tej pory wyleczył mnie z bardzo dwóch poważnych kontuzji a mojego tatę z zerwanego achillesa gdzie po juz 2 miesiącach normalnie chodził ( jednak nie robił on tej operacji tylko w jakims prowincjonalnym szpitalu mu to zszywali jednak mysle ze gdyby on mojego tate zszył wrocił by do formy o wiele szybciej ) BARDZO GOŚCIA POLECAM !!!!! aha i odpowiada na wszystkie Twoje pytania aż zrozumiesz czyli czasami trwa to bardzo długo ;)

Wspaniały lekarz, doskonale znajacy się na swojej profesji. Potraktował mnie ze zrozumieniem i pomimo mojego wieku zajął się moim kolanem jak nikt inny. Nie będę musiał jeszcze zawiesić butów na kołku. Dziękuję Panie doktorze!!!

Średni koleszka !! wystwi mi skierowanie do szpitala - w dodatku było nie prawidłowo wypisane. Ogólnie jego diagnoza sprawdziłą sie w 30% . Nie polecam !!