lek. med. Krzysztof Żórawski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Najlepszy lekarz do którego chodzę. Wizyty zawsze sprawnie i konkretnie. Jeśli mam pytania doktor zawsze odpowie, wytłumaczy... Jestem bardzo zadowolona.

Najlepszy lekarz do którego chodzę.  Wizyty zawsze sprawnie i konkretnie.  Jeśli mam pytania doktor zawsze odpowie,  wytłumaczy... Jestem bardzo zadowolona.

Trafiliśmy z żoną pod opiekę tego lekarza i bardzo żałujemy. Wyfldaje się być mało kompetentny a nawiązanie jakiego kolwiek dialogu z nim graniczy z cudem. Nic nie mówi, nic nie tłumaczy, ciągnięty za język coś tam odburknie... Trochę kasy i kiego zostawiliśmy jednak nie rozwiązał naszych problemów. Odradzam tego człowieka.

Niestety ale dobrego zdania na temat doktora Żórawskiego nie mam a tym bardziej na temat kliniki w której pracuje. Naciągają na kasę i tylko to się dla nich liczy. Mało sympatyczny gbur, który pacjentkę traktuje jak kolejną sztukę na taśmie produkcyjnej.

Świetny lekarz. Byłam na wizycie u wielu innych specjalistów, dopiero w InviMedzie natknełam się na dr Żórawskiego i jestem bardzo zadowolona, współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze, sprawnie, nie mam żadnych zarzutów. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Pierwsza wizyta, bardzo dobre wrażenie. Wnikliwie przeanalizował dotychczasowe badania, zlecił nowe, których dotąd nikt mi nie zaproponował. Przy badaniu delikatny, bada piersi. Sympatyczny, choć w pierwszej chwili można odnieść wrażenie,że jest poważny, to już za chwilę uśmiecha się, nawet zażartuje.

Mój lekarz od kilku miesięcy, świetny kontakt, super podejście do pacjentki, wytłumaczy, zleci potrzebne badania.

odradzam wizytę, odradzam wizytę, odradzam wizytę, odradzam wizytę, odradzam wizytę

Bardzo dobry lekarz! Polecam! Lekarz Żórawski prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona.

wszystko ok. Bylam pierwszy raz, wrazenie pozytywne, kontat przyjemny. W kolejce do gabinetu czekaja kobitki z brzuszkiem. Polecam :-)